Добавяне на FB интернационални фенове.

genchosam

Well-Known Member
Рейтинг - 98.9%
89   1   0
Предлагам добавяне на интернационални фенове. Около или над 50% от добавяните фенове ще бъдат от USA , но не мога да гарантирам точно колко. Услугата ще бъде малко по различна от добавянето на БГ фенове. Сроковете при мен ще бъдат по кратки, на повечето хора това може да не се хареса ,но това мога да предложа. При блокиране на вашата страница, феновете се възтановяват,но да се надяваме ,че няма да се случи.

За момента се предлага само един промоционален пакет от 100 000 интернационални фенове. Може да се добавят в една страница , може и в повече.

Цена : 300$

Начин на плащане: Paypal

Повече инфо на лично или в темата ;)

edit: Забравих да добавя : Искам 30% преди започването на работата, останалата част след това. Ревюта не се предлагат.
 
От: Добавяне на FB интернационални фенове.

Аз имам интерес,но искам да тествам първо 10-20 хил. каква работа ще ми вършат!
Ако има такава опция драсни 1 лично с повече инфо,кое как ще се случи.
 
От: Добавяне на FB интернационални фенове.

Аз имам интерес,но искам да тествам първо 10-20 хил. каква работа ще ми вършат!
Ако има такава опция драсни 1 лично с повече инфо,кое как ще се случи.

Пределно ясно съм написЪл какво предлагам. :|
 
От: Добавяне на FB интернационални фенове.

таргитираш ли ги по някакви критерии тези фенове като ги добавяш : населено място, пол, възраст, интереси и т.н

по какъв начин се добавят феновете : натурално , софтуер/скрипт или...
 
От: Добавяне на FB интернационални фенове.

Извинете ме ,че не съм дал отговори. За момента услугата не се предлага.
 
От: Добавяне на FB интернационални фенове.

Колега аз се радвам,че услугата ти не се предлага,но какво правим с моите 70$? Услугата се предлагаше взе ми парите и месец и косур даже отговор няма вече,какво става? Пиша ти съобщения не ебаваш да отговориш не съм за някви 120 лева ама няма да ме изработиш сеш се ;) Давам ти срок още седмица да ми върнеш парите,с които ме измами с някви смешни оправдания след това ,и ако не ги получа ще те направя смешен не само във форума а ще се постарая и повече никой да не бъде ощетен! Измамници най ги обичам а в случая ти си такъв ;) 2 отговора получих с обещание,че ще върнеш парите и до там преди това 3 седмици уж тия дето ги посредничиш не вършели работата си мен това не ме интересува чакам си парите! До последно не исках да се заяждам и да пиша публично що за стока си подлъгах се по хубавата ти репутация в профила,но такива смешни работи не ги обичам! Очаквам да пишеш не обичам да комуникирам публично !!!!!!!!!!!!!!!!
 
От: Добавяне на FB интернационални фенове.

П.с моля те не излизай пак с номера,че си бил адски зает и си бил на планина или ски щото виждам,кога ти е последната активност във форума и виждам,че си доста посетителен тоест не ти костваше нищо да улесниш чакането ми и да отговориш,когато ти пиша може би тогава нямаше да е публично разочарованието ми и можеше да ме ланготиш още известно време ;) Надявам се си взел заплата,каквото беше последното ти съобщение,ако не си виждам че предлагаш разни услуги мисля че не е проблем да събереш сумата,с която ме прецака,така както аз я събрах за да ти я платя предварително щото уж ще сме коректни :)
 

Горе