Добра алтернавитива на АдСенс?

glndrk

Well-Known Member
Имам новинарски сайт с доста рекламни позиции. Понеже адсенс позволяват само 3, ми остават поне още толкова свободни.

Въпроса ми е има ли нещо добро без значение дали affiliate или банер реклами, което да сложа като втори издател?

Имам еТаргет, но като им гледам комисионната за 3 месеца, предпочитам, сайта да седи с празни позиции отколкото да има въртя рекламите...
 
От: Добра алтернавитива на АдСенс?

Защо не пробваш да продаваш банери на клик или импресии? Обяви цени на банерите и атакувай!
 
От: Добра алтернавитива на АдСенс?

Защо не пробваш да продаваш банери на клик или импресии? Обяви цени на банерите и атакувай!

Пробвам. Просто искам нещо временно което да се върти, докато дойде локалната реклама...
 
От: Добра алтернавитива на АдСенс?

easyads.bg ?

Трудна работа. Няма да го вземат... Не знам защо си мисля, че ако един саит достигне до там, че да до одобрят от изиадс, тои ще може и безпроблемно да си продава и директна реклама...
 
От: Добра алтернавитива на АдСенс?

Пусни афириейтче например, някоя кампания на Фешън дейс например!
 
От: Добра алтернавитива на АдСенс?

Има доста афилиейт програми, които са били промотирани тук, можеш да помислиш и за тях ако смяташ, че може да имат конверсии при теб
 
От: Добра алтернавитива на АдСенс?

Има доста афилиейт програми, които са били промотирани тук, можеш да помислиш и за тях ако смяташ, че може да имат конверсии при теб

Да погледнах афилиейт програмите. Дори само тези представени в форума са доста. Така, че ако може някоя по конкретна програма да се препоръча както горе на Фешън дейс...
 
От: Добра алтернавитива на АдСенс?

Да погледнах афилиейт програмите. Дори само тези представени в форума са доста. Така, че ако може някоя по конкретна програма да се препоръча както горе на Фешън дейс...
При мен имам 2leva.bg, имам някакви конверсии, но скоро сложих повечко банери и още нямам точен поглед върху тях. Като цяло вчера имаха вече 41 кампании и мисля, че има смисъл. Има примерно кампания на ИзиКредит май беше, която при конверсия (регистрация) плащат 13лв. (това е само пример) други кампании са по 0.70-0.80 лв за рег. а отделно имаш и % от продажби.
 
От: Добра алтернавитива на АдСенс?

Тея са нямам думи, работят с боклуци, а не приемат големи сайтове.
Алтернатива иначе има пускаш си собствена рекламна мрежа и си царя.
easyads.bg ?
 
От: Добра алтернавитива на АдСенс?

За 2то лева, някакви мнения още?
 

Горе