Добра идея за реклама с издънка в изпълнението #telenorselfie

dertre

Well-Known Member
Много добър ход за бърз и почти безплатна реклама от Теленор. Всички участващи (предимно кифли които и без награда ще си направят селфи) трябва да се снимат пред техен магазин. След това трябва да качат снимката си в фейсбук с тагване на Telenor България, написване на адреса пред който сте се снимали (да им знаят хората адресите на магазините) и накрая да добавите и един hashtag #telenorselfie.
Много добър ход за популяризиране в фейсбук. В един момент обаче, на някой му идва идеята, че не получават достатъчно селфита (мързеливи сме да ходим до техните магазини) и решават да променят правилата на вече започнала "промоция" (всяка себе уважаваща себе си компания слага вратички в условията си за да може да промени нещо ако се наложи) и вече не сте длъжни да участвате в снимката (едно от главните условия за участие до момента), което означава "вие качете наша снимка на магазин в своя профил и пак ще участвате в играта"....

Веднага се появиха гневни коментари в ФБ за промяната на правилата от участващи с реални селфита до момента.

НЕ РАБОТЯ ЗА НИКОЙ МОБИЛЕН ОПЕРАТОР И НЕ УЧАСТВАМ В ВЪПРОСНИЯ КОНКУРС ДА СЕ ЗНАЕ.
 
От: Добра идея за реклама с издънка в изпълнението #telenorselfie

НЕ РАБОТЯ ЗА НИКОЙ МОБИЛЕН ОПЕРАТОР И НЕ УЧАСТВАМ В ВЪПРОСНИЯ КОНКУРС ДА СЕ ЗНАЕ.

Няма кой да ти повярва, при положение, че правиш реклама на фирмата. И както всички така и аз ми се иска да те питам - Колко пари взе от тях като рекламно лице, за да им направиш тази реклама и да напишеш, че нямаш нищо общо с тях? :)
 
От: Добра идея за реклама с издънка в изпълнението #telenorselfie

Няма кой да ти повярва, при положение, че правиш реклама на фирмата. И както всички така и аз ми се иска да те питам - Колко пари взе от тях като рекламно лице, за да им направиш тази реклама и да напишеш, че нямаш нищо общо с тях? :)

Ако прочетеш внимателно ще видиш, че това е най голямата наредба (те хората ги псуват директно в фб групата им) :). Иначе от Мтел или Вивател да пратят някой друг лев за моето мнение няма да откажа.

Иначе наистина идеята е много добра (който я е измислил). Срещу 20 награди (не видях какви са) получаваш поне 10-15 хиляди тагвания с адреси на магазините ти/ линквания към групата и т.н.. То направо за без пари си е.
 
От: Добра идея за реклама с издънка в изпълнението #telenorselfie

Да де, точно това имах предвид. Идеята е добра, и преди е правена, има немалко такива игри и сега и те я прилагат. Измислена е по такъв начин, че да се говори за тях, няма как да не ги споменеш. И винаги ще се намери някой заблуден да пита: "Колко ти дадоха за да кажеш за това?" вместо да се замисли как да приложи същата идея за неговия сайт или онлайн магазин и да стане вирал и хората да говорят за него.
 
От: Добра идея за реклама с издънка в изпълнението #telenorselfie

С Ваня си ударихме по едно селфи.
 

Горе