Добра ли е идеята за гейм сайт

n0_nam3

New Member
Имам няколко въпроса относно сайт

След около 15, 20 дни ще печеля домейн и ще зимам хост та въпросите са ми ...
ако сайта ми има по 200 300 уникални по колко ще печеля на месец
и какав сайт ще е добре да се направи в който ще има интерес и печалба... :) това са
 
Re: Имам няколко въпроса относно сайт

относително е не се знае завси не само от посетителите а и от тематиката на сайта ти как то и от това на какъв език е .. Ти се труди да увеличаваш посетиттелите и си подбери внимателно нишата след време ще си екстра (не става бързо и без работа...)
 
От: Имам няколко въпроса относно сайт

еми това няма да го правя само аз като спечеля домейн с още един фр. ще купим хост били ми обяснил по най елемнтарния начин.. как стоят нещата с рекламата... а за посещенията ние ще измислим начин
 
От: Имам няколко въпроса относно сайт

Поразтърси се в форума. Сигурен съм, че ще намериш отговора на твоя въпрос ;).
 
От: Имам няколко въпроса относно сайт

били ми дал темата защото тук темите са много.. и сам от вчера тук и незнам как да използвам търсачката немога да я намеря
 
От: Имам няколко въпроса относно сайт

били ми дал темата защото тук темите са много.. и сам от вчера тук и незнам как да използвам търсачката немога да я намеря
Всичко зависи от тематиката на сайта.Ако ти самия нямаш идея за сайт, която да развиваш с удоволствие, не виждам смисъл да се захващаш още сега с тази дейност.
Успех!
 
От: Имам няколко въпроса относно сайт

не просто тия теми с тия въпроси ме унищожата...
 
Добра ли е идеята за гейм сайт ... той ще е основно за цс.. ще има и форум за останалите игри.. и мислим да има и в форума награди.. но още нищо не е сигорно за наградите.. въпросат ми е идеята добра ли е :)
 
От: Добра ли е идеята за гейм сайт

Едно предложение. Приятелю има прекалено много сайтове за игри. Вярно докато работиш върху един такъв сайт ще придобиеш опит но ти искаш и да печелиш, и да имаш посетители (поне с такова впечатление останах). Каква ми е идеята(поне аз какво бих направил), специализирай се примерно само в един вид игри - екшъни, рпг ала бала..., което си избереш. Създай общество за тези игри - ако трябва да има секции за турнири, които могат да се уговарят между играчите, място където потребителите могат да се уговорят да разменят айтъми. Мисли нестандартно (не че и тези неща ги няма по форумите...) но идеята е да ги доизградиш до една по-висока степен. Ако ще е за игри, разчитай на игри, които се играят мултиплеър, още по-добре ако са масив онлине... Едно сайтче за World Of WarCraft и други ММОRPG би бил интересен на много от потребителите, които търсиш. Тук обаче идва една уговорка - задължително трябва да направиш нещо повече от нещата правени до сега. Защото дори да се добереш до нивото на сайтовете, които съществуват в момента то ти няма да успееш. Събери си мислите измисли няколко големи и нестандартни идеи, реализирай ги. Ако потръгне - Браво, заслужил си си го! АКо не - значи идеята не е ствувала и започваш да работиш по нова. И така до успеха.
 
От: Имам няколко въпроса относно сайт

След около 15, 20 дни ще печеля домейн и ще зимам хост та въпросите са ми ...
ако сайта ми има по 200 300 уникални по колко ще печеля на месец
и какав сайт ще е добре да се направи в който ще има интерес и печалба... :) това са

Добрия ctr идва от реклами, които се сливат в дизайна, т.е. трябва ти много добър дизайн с повечко ефекти, който да е разработен с ppc на ум.
Гейм сайт ако ще е за ЦС гледай да е само за територията на БГ.

Не бързайте с форума. А в самия сайт какво ще има?

Помисли много добре над следното: ти си потребител, влизаш в сайт за цс и какво очакваш да видиш?

п.п. аз имам сайт където с един пич пишем чат пат ревюта на игри. геймърите са темерути и повечето не четат. Това го казвам при средно 120 уникални на ден, а от тях се задържат за повече от минута около 20... абе по-добре се насочи към друга тематика. :)
 
От: Добра ли е идеята за гейм сайт

Един съвет - ако ти трябват инструкции как да работиш с търсачката, не се хващай да правиш сайт ;)
 
От: Добра ли е идеята за гейм сайт

мога да ти напълня един сайт с инфо за 30 лв ти го продавам говоря за bg-gamers.com пък ако не ще го развия и след време ще го продам..
 

Горе