Добра мейл кутия

Moko

Well-Known Member
Имам проблеми с мънибукърс - преди време регистрирах едни полу-фиктивни акаунти и сега не мога да използвам главния си имейл и ми е тъпо... Имам един в мейл.бг , но ми се струва, че там яко хакват и крадат информация и да не взема да изгоря ... Главният ми e-mail е в Gmail, но там втори на един и същи човек не може май? Вариант е и да си създам мейл кутия на някой домейн и така... Но, ако продам или не подновя домейна пак му ям главата... Дайте някаква добра мейл кутия - здрава и сигурна - с кози крак да я пробват и пак да не се отваря!
Благодаря предварително ;]
 
От: Добра мейл кутия

Имам проблеми с мънибукърс - преди време регистрирах едни полу-фиктивни акаунти и сега не мога да използвам главния си имейл и ми е тъпо... Имам един в мейл.бг , но ми се струва, че там яко хакват и крадат информация и да не взема да изгоря ... Главният ми e-mail е в Gmail, но там втори на един и същи човек не може май? Вариант е и да си създам мейл кутия на някой домейн и така... Но, ако продам или не подновя домейна пак му ям главата... Дайте някаква добра мейл кутия - здрава и сигурна - с кози крак да я пробват и пак да не се отваря!
Благодаря предварително ;]

В gmail можеш да си създадеш колкото си искаш мейли. Аз лично поне имам около 4 или 5 мейла там.
 
От: Добра мейл кутия

Давай в Gmail Моко! И не се притеснявай от хакване!
Не поддържай високи наличности в сметката - оставяш толкова - колкото да не береш грижи и в най-лошия случай.
 
От: Добра мейл кутия

По-добро от Gmail не съм срещал и едва ли скоро ще срещна. Имам и аз 5-6 броя. Услугата за електронна поща на Google е с размазващи предимства спрямо всичко останало.
 
От: Добра мейл кутия

и на всичкото отгоре gmail можеш безплатно да ги настроиш за ползване през outlook express. abv.bg искат плащане за такива екстри, а ако имаш няколко акаунта си е предимство да можеш да ги проверяваш през един мейл клиент
 
  • Like
Реакции: Frik
От: Добра мейл кутия

В Gmail имам над 10 акаунта, регвай си там няма поблеми.
 
От: Добра мейл кутия

Аз си пазя целия архив на кореспонденцията в mail.ru -нелимитирано място, вече съм го увеличавал няколко пъти (в Gmail ми свърши, затова минах на тях). Можеш да си пренасочваш пощата в mail.ru и към друг е-mail - аз съм си сложил номера в Mtel, така получавам и бонус - безплатен sms за всяко ново писмо ;)
 
От: Добра мейл кутия

благодаря на всички :) ще си направя още един акаунт в гмейл тогава ;)
 
От: От: Добра мейл кутия

Аз си пазя целия архив на кореспонденцията в mail.ru -нелимитирано място, вече съм го увеличавал няколко пъти (в Gmail ми свърши, затова минах на тях).

Мястото, което предлагат gmail е огромно... Не мога да си представя как може да свърши...

Акаунти в Gmail трият само за автоматично публикуване на спам-блогове в blogspot чрез е-поща (и разбира се за email спам - това не съм го тествал, но е очевидно). Защитата от спам в Blogspot вече е много по-затегната, така че няма смисъл да се правят спам блогове там (че дори и нормални блогове могат да изгорят).
 
От: Добра мейл кутия

Е ето разликата между GMail и Mail.ru, добре е всеки да мисли в перспектива ;)

B2d52409.jpg


HeG52470.jpg
 
От: Добра мейл кутия

На мен пък главния е-майл ми е в mail.bg и досега съм нямал сериозни проблеми с тях.
 
От: Добра мейл кутия

Hotmail е първата поща, която съм имал и все още я ползвам, но рядко. PayPal акаунта ми е вързан за нея. Даже една година бях платил за премиум акаунт и после видях голям зор да си прекъсна абонамента. Оказа се, че е невъзможно и се обаждах до съпорта им където една възрастна женица ми реши въпроса :) .
 

Горе