Добра система за сайт със снимкови галерии

Izida

New Member
Здравейте!

Реших да се допитам да вашия опит.
Предстои ми да правя сайт, който ще съдържа галерии със снимки.
Коя система е удачна според вас?

Сигурно пак ще използвам WP, но съм по-спокойна, когато съм питала. :wink:
 
От: Добра система за сайт със снимкови галерии

wp с nextgen галерията е бижу като за безплатен вариант...
 
От: Добра система за сайт със снимкови галерии

wp с nextgen галерията е бижу като за безплатен вариант...
Само недей да и ползваш слайдшоуто, че много натоварва сървъра - когато сложих галерията, много ми харесаха възможностите за слайдшоу и сложих едно да се върти постояно, при което от стария хостинг ми създадоха проблеми заради превишен трафик и се преместих на друг хостинг, но сега не смея да сложа слайдшоу, макар че имам много ресурси в новия план.
 
От: Добра система за сайт със снимкови галерии

тая галериика за уордпрес е симпатична по принцип има яки опции и настройки:
http://www.rivistabenessere.com/
разцъквах я скоро.
javascript e, кешират се снимките в браузъра и се въртят, не прави заявки нищо.
 
От: Добра система за сайт със снимкови галерии

Благодаря ви, за предложенията. Скоро ще видим, какво ще се получи :)
 
От: Добра система за сайт със снимкови галерии

Izida...мислех си... защо не пробваш с Joomla? За 1.5.х има наистина доста голям брой extensions, които можеш да използваш от обикновен java script, до флаш...
http://extensions.joomla.org/extensions/photos-&-images/images-slideshow/3585/details на мен лично това ми хареса адски много. И все пак нямам идея колко товари сървър и дали се третира добре от SE, но на пръв поглед има доста обещаващи.
 
От: Добра система за сайт със снимкови галерии

Аз няма да правя нищо специално. Просто сайт само със снимки!
Намерих варианта само с WP. Голямо търсене на теми падна, но намерих една семпла, която чудесно ще свърши работа. Скоро ще покажа готовия вариант.
 
От: Добра система за сайт със снимкови галерии

Щом ще е сайт САМО със снимки ти препоръчвам някоя флаш галерия от Flashden, много са красиви.
 
От: Добра система за сайт със снимкови галерии

@Izida с някоя флаш или джава галеря можеше да стане много по-добре, но нищо все пак това е 18+ сайта и хората, разглеждащи го няма да обърнат особено внимание на дизайна на сайта, а по-скоро на "дизайна" на циците :):)
 

Горе