Добре ли стана сайтчето ...?

От: Добре ли стана сайтчето ...?

На външен вид изглежда добре, но си се престарал с копирането.
 
От: Добре ли стана сайтчето ...?

Ако ще правиш нещо, гледай да е според възможностите ти. Иначе само си губиш времето.
 
От: Добре ли стана сайтчето ...?

Почвам отгоре надолу:

- Логото няма нищо общо със съдържанието. Предполагам че това е някаква фрий тема. Брандинг = 0.

- Има 15 категории и също толкова лейбъли с еднакви имена, които на всичкото отгоре сочат към една и съща страница. Навигация = 0. По тая причина и СЕО-то и то леко си таковало майката..

- Напълно копнат контент от оригииналния сайт. СЕО = прее*ано в зародиш.

- Контент - визуално зле подреден, не провокира интерес в читателя. Картинките изглеждат пльоснати все едно нямат нищо общо с цялата работа. От друга страна то и очевидно не се очаква някой да чете текста.

Съжалявам, че не видях какво положително мога да напиша, ама си постнал тема с въпрос "Добре ли стана сайта?" - съответно съм отворил, разгледал и не мога да разбера смисъла на въпроса.. Кое дали стана добре? Копи-пейста ли? :shock:
 
От: Добре ли стана сайтчето ...?

По принцип тоя тип афилиейт далавери се правят с ЛЕНДИНГ ПЕЙДЖ.
Минимално количество текст, силна картинкова провокация и подходящ дизайн. Първата задача е да се задържи вниманието за юзъра за първите няколко секунди (да няма баунс рейт от %80-%90). След това посетителят трябва да е буквално принуден да кликне на заветния бутон! Да го направи подсъзнателно, без да се замисля.

Що всеки афилиейтър се юрва да прави блог не мога да разбера. Чиста проба изгубено време и усилия. Ората не щат да четат, а искат да бъдат буквално прелъстени при отварянето на дадена страничка... Особено ако се надяваме да развържат кесията.
 
От: Добре ли стана сайтчето ...?

Много по-добре.

Само контента по-добре да не е с италик шрифт - хем не е толкова четимо, хем за Гугъл това има по-друго значени и едва ли ще хареса толкова много италик накуп..

ПС: Виж как ги умееш нещата, що не хвърлиш мааалко повече труд да фаща окото и да се различаваш от другите дето не знаят хтмл и прочие :p
 
От: От: Добре ли стана сайтчето ...?

Почвам отгоре надолу:

- Логото няма нищо общо със съдържанието. Предполагам че това е някаква фрий тема. Брандинг = 0.

- Има 15 категории и също толкова лейбъли с еднакви имена, които на всичкото отгоре сочат към една и съща страница. Навигация = 0. По тая причина и СЕО-то и то леко си таковало майката..

- Напълно копнат контент от оригииналния сайт. СЕО = прее*ано в зародиш.

- Контент - визуално зле подреден, не провокира интерес в читателя. Картинките изглеждат пльоснати все едно нямат нищо общо с цялата работа. От друга страна то и очевидно не се очаква някой да чете текста.

Съжалявам, че не видях какво положително мога да напиша, ама си постнал тема с въпрос "Добре ли стана сайта?" - съответно съм отворил, разгледал и не мога да разбера смисъла на въпроса.. Кое дали стана добре? Копи-пейста ли? :shock:
Някога да си обмислял кариера в рекламния бизнес? :)
 
От: Добре ли стана сайтчето ...?

Хубаво се е получило. Не видях testimonials. Има смисъл от тях :). Успех
Ама тоя блогър, не знам, съгласен съм с Noke
 

Горе