Добре че се бъгра тиксото...

rak

Active Member
Добре че се бъгна тиксото...

Добре че се бъгна тиксото, та взех че си оправих забравения отпреди две години аналитикс и започна да отчита наново(с помощ от kotaraka_silvester, който ми помогна да си оправя настройките). Какво виждам сега - най-търсени думи - мъжки прически..Най ми хареса че са търсили преси за мъжки коси - ясно е кои са най-суетни!. Има едни много готини преси за коса - широки са колкото химикалка и са идеални за мъжки коси, ще взема да направя една страница да ги продавам. Също и една машинка за подстригване, дето мъжете все ме питат откъде да си я купят(тя всъщност е за подстригване на кучета, ама върши супер работа :))
 
Последно редактирано:
От: Добре че се бъгра тиксото...

Оправих заглавието. Извинявам се за грешката.
 
Последно редактирано:
От: Добре че се бъгра тиксото...

btw форума има една опция, в която може човек да си едитва заглавието докато е още прясно. Не знам само колко време след публикуването може да става врътката.
 
От: Добре че се бъгна тиксото...

btw форума има една опция, в която може човек да си едитва заглавието докато е още прясно. Не знам само колко време след публикуването може да става врътката.
Благодаря radev, оправих се.
 
Последно редактирано:
От: Добре че се бъгра тиксото...

Всъщност, се оправи ама не навсякъде - основното заглавие което се показва във форума пак си е грешно. То тая тема стана точно за кофата.
 
От: Добре че се бъгра тиксото...

doublick-а на реда в който е заглавието в категорията ли използва?
не бе нищо и няма на темата, за кво да е в кофата. една от интересните за деня е
 
От: Добре че се бъгра тиксото...

Уж ми промени заглавието, но пак излиза сгрешено. Май така ще остане.
Ще отворя утре нова тема за продажби от сайт, които извършваш лично, а не чрез посредник,но първо ще се поровя из нета за инфо.
 

Горе