Добрите, Лошите и Злите

deffnews

Well-Known Member
От доста време ме занимава въпосът дали хората са такива, каквито са по начало, по презумция. Или са станали такива под въздействието, или бездействието на други хора.
 
Ще помолим задружно админите пак да го наредят в кофата, поредното психо-разтройство на човека.
Колко живеят в главата ти? Помоли се заедно с тях за душата си.
 
Кандидатствай за гражданство в страните, в които евтаназията е легално позволена. Аз лично ще ти подаря спринцовка и игла за късмет!
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Кандидатствай за гражданство в страните, в които евтаназията е легално позволена. Аз лично ще ти подаря спринцовка и игла за късмет!
Според мен първо ще искат да му отворят черепа да видят какъв мес е там преди каквото и да е друго.
 
Според мен първо ще искат да му отворят черепа да видят какъв мес е там преди каквото и да е друго.
Айде, па точно ти недей да говориш, че при тебе положението е дори по-зле.
 
Дефа е ясен отвсякъде. Проблема при него е ако не му се обръща внимание, като под "внимание" дори една майна да му теглиш, все е нещо, не е като да е без нищо 😆 Ама игнорираш ли го - жална ти майка, ще ти скъса нервите. Ако пък го сгънеш прекалено много, става и агресивен. Ако усети, че с агресията няма да постигне нищо, то става нападателен, като под нападателен се има предвид, че става обвинителен. Е, мене една вечер ме изкара садист, бил съм аз нарязал Боряна, видиш ли, и тръгна да вика екип на БТВ да ме линчуват публично 😆
Така че, много да се внимава, хем така, хем онака, супер непредвидим също, днес те обича, утре замахва с бича :) Не е лесен като мен (например) Знаеш, че ако ме нахраниш, ще те нахраня двойно и това е - лесна работа.. :) При него е сложно, може да те прокълне, но може и дупе да даде 🤣
 
Айде, па точно ти недей да говориш, че при тебе положението е дори по-зле.
Какво те накара да даваш повод на боклуци да се обаждат. Ти такава ли си? Помня аз едни работи за милосърдната сестра @nandibandi
Нооо, явно не става въпрос за теб а, за сестра ти.
Е, в този смисъл браво на уебшита, че ме светна що за чудо си.
 
Какво те накара да даваш повод на боклуци да се обаждат. Ти такава ли си? Помня аз едни работи за милосърдната сестра @nandibandi
Нооо, явно не става въпрос за теб а, за сестра ти.
Е, в този смисъл браво на уебшита, че ме светна що за чудо си.
Много хубаво те е описал човекът. На моменти си доста крийпи, да ти кажа честно. Нооо, ние си те обичаме какъвто си. ;)
 
Кандидатствай за гражданство в страните, в които евтаназията е легално позволена. Аз лично ще ти подаря спринцовка и игла за късмет!
Не така грубо с градския, плийз!
 
Много хубаво те е описал човекът. На моменти си доста крийпи, да ти кажа честно. Нооо, ние си те обичаме какъвто си. ;)
Благодаря за тази огромна любов. Е, в момента твоят приятел си бърше ръцете в теб.
 
Благодаря за тази огромна любов.
Ти си нашата Сливенска перла, Дафни. ;)

Е, в момента твоят приятел си бърше ръцете в теб.
Нямам представа какво казваш, но щом е приятел, може. ;)
 
Деф има бол свободно време и е почнал да обръща внимание на духовните аспекти на битието.

... докато повечето тука продължават да се отдават на низки страсти и на битовизми от типа на печелене на кинти от сайтове и фейсбук, както и гледане на "Игри на волята" :hankey: и т.н.
 
Ти си нашата Сливенска перла, Дафни. ;)


Нямам представа какво казваш, но щом е приятел, може. ;)
Никой не би трябвало да си измива ръцете с теб. Да не би да си Христос.
 
Деф има бол свободно време и е почнал да обръща внимание на духовните аспекти на битието.

... докато повечето тука продължават да се отдават на низки страсти и на битовизми от типа на печелене на кинти от сайтове и фейсбук, както и гледане на "Игри на волята" :hankey: и т.н.
Нека си гледат, забавлявайте се, нали виждаш че и аз слушам музичка, не съм в пещерата на Платон. Ще вземе да излезе, че си нормален човек, но ме съмнява?>
 
Никой не би трябвало да си измива ръцете с теб.
Освен теб, не виждам друг да го прави. Вербализирай тезата си - кратичко, ясно, директно, без заобикалки и двусмислици. Ти си. :)
 
Освен теб, не виждам друг да го прави. Вербализирай тезата си - кратичко, ясно, директно, без заобикалки и двусмислици. Ти си. :)
Сякаш не съм ти го казвал.
Ама "нищо".
Сложи си лявата ръка над челото и се опитай да видиш хоризонта.
 
Сякаш не съм ти го казвал.
Ама "нищо".
Сложи си лявата ръка над челото и се опитай да видиш хоризонта.
Еее, това вече е друго. Разбрах те...

Остави! :confused:
 

Горе