Добри курсове за програмиране

CryptoInvest

Active Member
Здравейте,
Някои може ли да препоръча добри курсове по програмиране на PHP или Python? Важно е да са добре систематизирани, няма значение дали са безплатни или платени.
Поздрави
 
Здравейте,
Някои може ли да препоръча добри курсове по програмиране на PHP или Python? Важно е да са добре систематизирани, няма значение дали са безплатни или платени.
Поздрави
Земи някви Python книги и врътни някви курсове от СофтУни.
 
И аз бих препоръчал курсове някъде. Основно заради сертификата.
С дипломата от университета дори не можеш да се изтриеш, толкова е безполезна, за знанията там да не говорим. Но дипломата от СофтУни си има стойност.
Нали, няма да коментирам Наков и другите там, но е едно от най-добрите места за целта.

Иначе на скоро чух лоши отзиви за там от един познат, ставаше на въпрос за курсове по java. Записа в софтУни, не му хареса и записа в някаква друга академия ( май it-academy ) и е много доволен.
 
Подкрепям Laracasts.
Където и да отидеш да работиш, дипломата и сертификатите ще са на второ място след реалните знания.
 
Подкрепям Laracasts.
Където и да отидеш да работиш, дипломата и сертификатите ще са на второ място след реалните знания.
За мен не е важно да получа сертификат или диплома. Важно е да получа някакви знания, затова е важно и курсовете да са систематизирани- от абсолютен beginner-напреднал и така. Благодаря за отговора.
Поздрави
 
За мен не е важно да получа сертификат или диплома. Важно е да получа някакви знания, затова е важно и курсовете да са систематизирани- от абсолютен beginner-напреднал и така. Благодаря за отговора.
Поздрави

Изгледай уроците за начинаещи, те повечето са безплатни. Ако ти хареса си плати за по адвансед такива. Аз така направих, и грам не съжалявам. Втора година си плащам, гледам всичко, а нещата които ми трябват повтарям и потретям :). То цялата ми работа се гради върху това и трябва да съм в час :).
 
Като сме подхванали темата, я споделете някоя youtube playlist-a за advanced bootstrap 4/ CSS3 нещица - анимации, транзишъни и т.н..
 

Горе