Добри практики за сайтове и реклама

djini

Member
Тук съм вече повече от седмица. Срещнах редица предложения за покупко-продажби на сайтове, линкове и рекламни позиции. Колкото и нескромно да звучи, сайтове като моя - просто няма - с уникално съдържание (15 000 статии) и без копи-пейст. Чудя се , как се въртят дребни суми от порядъка на 30-40 лева, и някой иска да спечели? Без да вложи никакъв труд, а само да качи някаква платформа от типа на Wodpress или подобни на някакъв домейн за лев, два, да копне текстове от големите агенции, и после да го продаде за 1000 -2000 лева? Е какво продаваш?!
 
От: Добри практики за сайтове и реклама

Колкото и нескромно да звучи, сайтове като моя - просто няма - с уникално съдържание (15 000 статии) и без копи-пейст.

Хайде по-скромничко, имаме такива сайтове!
 
От: Добри практики за сайтове и реклама

Мда, скромността краси човека...
 
От: Добри практики за сайтове и реклама

Ти в хипермаркет не си ли влизал?
 
От: Добри практики за сайтове и реклама

Не знам какво е това, ползвам само кварталната бакалия
 
От: Добри практики за сайтове и реклама

Тук съм вече повече от седмица. Срещнах редица предложения за покупко-продажби на сайтове, линкове и рекламни позиции. Колкото и нескромно да звучи, сайтове като моя - просто няма - с уникално съдържание (15 000 статии) и без копи-пейст. Чудя се , как се въртят дребни суми от порядъка на 30-40 лева, и някой иска да спечели? Без да вложи никакъв труд, а само да качи някаква платформа от типа на Wodpress или подобни на някакъв домейн за лев, два, да копне текстове от големите агенции, и после да го продаде за 1000 -2000 лева? Е какво продаваш?!

Целта е да намери хора готови да платят такава сума от порядъка на 1000. Купуват нещо за 40 лева и целта им е да сложат по-висока цена е ако се намери някои ще е добре за тях пък ако не ще ги превъзмогнат тези пари.

Трябва да видиш да пишеш платени статии така ще получиш много повече пари. За банерите ти трябват повече картинки и да имаш повече импресии чрез разлистването. Друг вариант е да успееш да договориш банер за определена сума на месец. Но най-добрият вариант за теб е да пишеш платени статии.
 
От: Добри практики за сайтове и реклама

Полезен коментар. Благодаря!
 

Горе