Добър бизнес или няма смисъл

Thebusiness

Member
sharingbb.com

Значи как мислите за този сайт кое ще е по добре - Да вкарвам повече софтуер , но с копирано съдържание , или да вкарвам по по малко и малко по малко да се натрупа , но с авторско съдържание.. Според мен не е толкова важно какакво е съдържанието за такъв сайт , ама аз не разбирам затова питам вас.. Пък и сигурно няма да се отрази добре на трафика??

Какво мислите ;)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Добър бизнес или няма смисъл

Аз съм за авторско съдържание!
Както и за качествени програми.
Защо не предложиш оферта за авторско написване на статиИ по 1-2 лева ако не ти се занимава (+ изискване за файл с програмата, 1-2 скрийншота и лого).
 
От: Добър бизнес или няма смисъл

Разбира се че има!
Опция 2 - дай награда за най много качени ОДОБРЕНИ ОТ РЕДАКТОР ревюта и програми
 
От: Добър бизнес или няма смисъл

На мен също много ми допада атмосферата на сайтчето, определено има бъдеще, ако се вложат необходимите усилия; успех от мен..
 
От: Добър бизнес или няма смисъл

Лично мнение: Най-добре и двете заедно - преразказваш оригинални статии които ти харесват (заменяш с различни синоними и т.н.). Така хем ще "създаваш" статии по-бързо, хем ще са оригинални. :)
п.п. Иначе съм за авторските.
 
От: Добър бизнес или няма смисъл

прилича малко на калдата или доунлауд.бг
 
От: Добър бизнес или няма смисъл

прилича малко на калдата или доунлауд.бг

Ами след като последните станаха печалбари - искат да изкарат пари без да са направили НИЩО, този сайт е добре дошъл :)
 
От: Добър бизнес или няма смисъл

Една малка грешка: "Най-нужното за вашият компютър". Трябва да бъде "вашия" с непълен член, понеже "компютър" е непряко допълнение.. :)
 
От: Добър бизнес или няма смисъл

Много добре за начало.. с риск да се повторя обаче, имаш някои грешки от недоглеждане (поне искрено се надявам да е така), затова бъди по-внимателен при въвеждането на текста.. поздрави

P.S. много важно е и форматирането:
- интервал след изброените препинателни/пунктуационни знаци - ",", ".", "!", "?", ";", ")"
- преди - "("

P.S./P.S.
BTW, само едно лого (най-добре нестандартно, като бъде акцентирано в леко вляво или вдясно, в зависимост от предпочитанията) ти трябва между секцията "Търсене" и "Статистики".
 
Последно редактирано:

Горе