Добър копирайтър, разбиращ от женска козметика

Izvunzemen

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Проектът включва стартиране на сайт, в който да се пишат статии на всякакви теми, свързани с козметиката. Статиите ще са както авторски, така и преводи (от английски главно), затова владеенето на английски (степен- превод от английски на български) е от основно значение. Другите важни условия са:

Грамотност. Както към езика, така и техническа. Да знае как да си провери текстовете за уникалност, да знае как се работи с СЕО плъгина, как да напише статията възможно най-добре от гледна точка на СЕО, как се пишат статии по ключови думи, както и умения за работа с keyword planner-а на адуърдс. (Всъщност кейлърд планера ще се използва за да се напишат статии на теми, които са търсени и интересни, не за да се изкарват пари от адсенс или други рекламни мрежи.)

Последно, но най-важно условие- Компетентност и интерес към козметиката. Наистина бих се радвал с това да се занимава човек, който ще пише статии с желание.
Това включва и поддържа фейсбук страницата, отговаряне на изникнали въпроси от потребители, даване на съвети и мнения, завързване на дискусии.

От начало мисля, че 10-на статии месечно ще са добре.

Цената ще е по договаряне защото смятам, че всеки може да предложи различни допълнителни плюсове, като например някой, който е работил нещо свързано с козметика, разбира от поддръжка на фейсбук страница и подобни. Ако имате опит с писане на ревюта също ще е голям плюс.

Ами като цяло е това, ако имате въпроси може да питате. Ако имате оферти- очаквам ви. :clap:
 
От: Добър копирайтър, разбиращ от женска козметика

Здравейте,
интересувам се от вашата обява.
Занимавам се като копирайтър от известно време насам. Също така се интересувам от козметика.
Бихте ли ми писали на лично съобщение, тъй като в момента има някакъв проблем и не мога да изпращам.
Благодаря предварително.
Лека вечер.
 
От: Добър копирайтър, разбиращ от женска козметика

Здравейте, получих съобщенията, имате отговор. :)
 
От: Добър копирайтър, разбиращ от женска козметика

Здравейте,интересувам се от обявата.
Имам опит в подържането на фб страници и също така ежедневен интерес и опит с козметиката,за съжаление не мога да пиша ЛС,моля,ако предложението е все още активно,да ми пишете.
 
От: Добър копирайтър, разбиращ от женска козметика

Здравейте, интересувам се от предложението Ви. Професионално се занимавам с козметика от 2 години, а като потребител от много пове4е. Имам опит и познания, които могат да ми бъдат полезни. Ако желаете, можете да се свържете с мен. Поздрави!
 
От: Добър копирайтър, разбиращ от женска козметика

Здравейте, интересувам се от предложението Ви. Професионално се занимавам с козметика от 2 години, а като потребител от много пове4е. Имам опит и познания, които могат да ми бъдат полезни. Ако желаете, можете да се свържете с мен. Поздрави!

Използването на шльокавица е отлична атестатация за всеки копирайтър ...
 
От: Добър копирайтър, разбиращ от женска козметика

Здравейте, силно се интересувам от обявата.Завършила съм Българска филология, което подсказва, че можете да разчитате на грамотно написани статии. Жена съм и определено се интересувам и разбирам от женска козметика, независимо дали става дума за бяла или (и ) декоративна такава.Поддържала съм facebook страница и съм запозната със задълженията, които изисквате. Надявам се, че ще се свържете с мен на лично.
 
От: Добър копирайтър, разбиращ от женска козметика

Здравейте, изпратих ви ЛС.
 

Горе