Добър сайт за PTC???

gimbly

New Member
Здравейте, знам че може би много от вас ще ми се присмеят, но имам желание да се регистрирам в някой сайт който да ми плаща за кликове в свободните ми час 2 които сам пред skype. Знам че не се правят много пари, но просто имам 5 човека които могат да ми бъдат referrals и ми мисля че с тяхна помощ може и да изкарам някой лев.
П.П. Съжалявам ако има такава тема, но ползвах 5 часа търсачката и нищо не намерих с такава формулировка затова поствам тази тема :)
 
Последно редактирано:
ако отделяш два часа на ден за правене на сайтове / блогове и линк билдинга им след месец два ще изкарваш повече отколкото отколкото повечето хора с птц са изкарали през цялата си кариера като кликъри независимо дали се насочиш към афф или адсенс (за чужбина че за бг още не е развит пазара и се печели малко)
 
От: Добър сайт за PTC???

Човек, нищо лично, но ти и тези 5 реферала сте обречени на пълна загуба на време.

Пет часа си ползвал търсачката и не си намерил подобна тема....ти се гъбаркаш. Тук в тази секция е пълно с такъв шит.

И админа е прав, ако прекараш тези часове на ден за развиване на сайт, ще си много по-доволен от парите по две причини - ще са повече и ще си ги получиш. при другото ми е малко трудно да кажа същото.
 

Горе