Добър to-do manager или с какво да управляваме задачите си

galinstefanov

Well-Known Member
Здравейте, за много години!

Търся безплатен to-do мениджър, който има android приложение и е добър. Искам да организирам денят си и задачите си чрез него. Ще се радвам на мнения от хора, които ползват някой мениджър, иначе в Гугъл излизат много.

Поздрави!
 
От: Добър to-do manager или с какво да управляваме задачите си

Tasks N Todos Pro - Ползвам този. Има безплатна и платена версия. Взех си платената ( към 8лв беше), че в безплатната излизат много реклами. Пробвал съм много, но този най-много ми допадна. Според мен има всичко, което му трябва на човек.
 
От: Добър to-do manager или с какво да управляваме задачите си

ops 5 видях я, но аз търся такова, което има синхрон между Desktop и Android приложението, за да мога като пусна 3Г или Wi-Fi на смартфона да ми ги синхронизира.
 
От: Добър to-do manager или с какво да управляваме задачите си

Google Calendar - това ползвам на таблет (с Android), на smartphone (с Android) и на двата лаптопа - Linux и Mac OS. Не откривам алтернатива по отнощение на всеобхватност на устройствата
 
От: Добър to-do manager или с какво да управляваме задачите си

И той ще свърши работа, не се бях сетил за него.
 
От: Добър to-do manager или с какво да управляваме задачите си

Аз ползвам GTask на телефона, който пълни Гкалендара и съответно може да си го гледаш и на десктоп машината.
 
От: Добър to-do manager или с какво да управляваме задачите си

ops 5 видях я, но аз търся такова, което има синхрон между Desktop и Android приложението, за да мога като пусна 3Г или Wi-Fi на смартфона да ми ги синхронизира.

Той се синхронизира със задачите в gmail. Свързваш го с акаунта си там.

Иначе аз ползвам само таблета си за задачите и не ми се нагала да го синхронизирам с нищо.
Аз ползвам комбинацията Google Calendar + Wunder List (https://www.wunderlist.com/)

И вундерлист много ми харесва, но беше много скъпо, когато го гледах.
 

Горе