Доволни ли сте от Adwise

Kohorta

Active Member
Както повечето от вас и аз получих мейла че са отворили и за външни издатели.
Казах си, айде да ги пробвам, че и без това имам едно каре което се чудя какво да му сложа.
Сложих ги на един от сайтовете за малко и за мое учудване:
10 000 импресии на рекламното каре - кликове 0, приходи 0.
В същото време Етаргет или Адсенс там правят между 50ст и 3лв.
Странно ми се струва това, дали шмекеруват докато натрупат малко начален капитал за изплащане на издателите
или просто при мен не вървят ?
 
От: Доволни ли сте от Adwise

При мен положението беше подобно и ги отсвирих

лошият старт е много пагубен за рекламните мрежи - веднъж ги пробваш и никога повече не се обръщаш към тях ....

шмекеруването не е правилна стратегия според мен
 
От: Доволни ли сте от Adwise

Интресно е че са толкова голяма компания, а няма техен официален отговор до момента, явно си имат някакви проблеми със скрипта или прявят шмекери с пълното си съзнание
 
От: Доволни ли сте от Adwise

Пробвах ги за две седмици, 0,06ст... и разбира се ги разкарах. И както каза колега по-горе, повече няма и да ги пробвам ;)
 
От: Доволни ли сте от Adwise

Аз имах няколко опита за ползване на реклама чрез Adwise и по-специално за електронни магазини. Тъй като нямам доверие на български изпълнения с рекламни системи. Не знам защо но нямам. Та на всеки внесени 20 лева имаше по 1 продажба като минимум.

Като цяло от съотношението между вложени средства и направени продажби и реален резултат от рекламната кампания бях доволен до преди месец. Докато не се оказа, че проблемите с фактурите, които Нетинфо трябва да издават на своите клиенти продължават. Принуждават клиента да ползва външна система като ефактура бг и отказват по друг начин да ти изпратят фактурата. Дори имаха наглостта да ми кажат, че ако искам да я пратят по куриер за моя сметка?! Е такава наглост не бях виждал!

Нетинфо не разбират от управление на услуги и работа с клиенти, което бе потвърдено в бранша. От тези проблеми се оказа, че имат и сериозни разминавания на брой кликове, за които е платил рекламодателя и реалните посещения. Тоест доста суми са надвзети по кликове.

Освен, че се почуствах измамен, но и се оказа, че това води до огромни щети за рекламодателя и пропуснати ползи за неговия бизнес.

Не съветвам никого да ползва Adwise на Нетинфо а и дори самите Нетинфо като партньори. Както и аз самия се отказах.
 
От: Доволни ли сте от Adwise

Слаба работа ,явно нямат интерес хората към рекламите им и не кликват
 

Горе