Докарайте Танковете

От: Докарайте Танковете

http://www.youtube.com/watch?v=eNa7ezSfN64


Преди 5 минути имаше райд на полицията, на земята има счупени палки от боя. Нещата ескалираха много, всичко живо крещи : оставка, мафия. Много лошо станаха нещата, жалко че ще пострадат още много хора заради тоя простак.

Простак си ти и твоя душевен водач, защото и на кафявото ще кажете червено!
Най-силната ви черта е да изкривявате нещата както ви изнася на червените задници.
Аре бии червена репа
 
От: Докарайте Танковете

@ReminD

Ти комуне червено недей говори за танкове, понеже точно твоите от любимата БКП искаха танковете през 1990 - президента Петър Младенов от БКП : "По-добре танковете да дойдат".



Виждаш ли, ако тогава бяха дощли танковете точно тази управляваща ни бандичка в момента нямаше да ги има....Те са продукт на веселите политици който взеха власат след 1990
 
От: От: Докарайте Танковете

Простак си ти и твоя душевен водач, защото и на кафявото ще кажете червено!
Най-силната ви черта е да изкривявате нещата както ви изнася на червените задници.
Аре бии червена репа


Леле как може да сте толкова заблудени. ГЕРБ са продукт на старите партиини кадри. За съжаление продукт и екперимент излязъл от техния контрол. За това и сега е време да си ходят. Предполагах в този форум има мислещи хора, но някой сте си откровено казано пълни тъпанари
 
От: От: Докарайте Танковете

Още едно комуне се записа, дето си мисли, че мирно протестиращите са смазани от жандармерията :lol:
Ти сериозно ли или се слагаш при пълните тъпанари? Я виж първия пост на темата и ако може да го добавиш към цитата, защото ми изкривяваш мнението!
:lol:
 
От: От: Докарайте Танковете

Още едно комуне се записа, дето си мисли, че мирно протестиращите са смазани от жандармерията :lol:
Ти сериозно ли или се слагаш при пълните тъпанари? Я виж първия пост на темата и ако може да го добавиш към цитата, защото ми изкривяваш мнението!
:lol:



Знаеш ли отдавна съм разбрал на кой тип хора им пречат комунстите: нискообразованите, комплексирани идиотчета нямащи собствено мнение и повтарящи всеки лозунг само заради благозвучието.

Може да не харесвам ReminD, да съм спорил с него, но когато нещата са верни не мога да казвам на черното бяло
 
От: Докарайте Танковете

Ти уби всичко детско в мен, направо ще умра от смях :lol:
 
От: Докарайте Танковете

Аз не мога да разбера, тея селтаци с шаловете на всеки митинг са отпред и правят мизериите. Няма ли някой по-висш там с каска и щит в ръка да застане най-накрая и да разпорежда да се арестуват само те, ама не да се арестуват само, а да им се прави главата мека, както е трябвало да им я правят родителите докато са били на 12-14... Нещо подобно на главата на този възрастен човек с бялата коса, който се бореше да не откарват едно момче с колата. Някой им казва "Давай!" и те "дават...", наред, много добре знаят кои са мизерниците и ги виждат, защото са пред очите им, но мажат с палките наред, защото им е по-лесно и по нареждане и нищо не могат да им кажат.

Иначе аз днес чесно бях зает, но утре мисля да се включа и ще протестирам срещу мизерията, кражбите, лъжите и всички, които ни доят и стрижат като овце!
Ще агитирам и приятели. Време е да се осетят и да спрат, защото това не се трае вече!

@ReminD - мога ли да те питам, ама честно ще ми отговориш... Наистина ли смяташ, комунистите за върховната партия, майката, при която цацата е 20 стотинки и всички са доволни топейки си гъза на морето???

Някои хора много се вживяват...

Бойко ще изяде лайната, ама и нищо не направи за 4 години, колкото и хората да виждаха промяната в неговите очи освен обещания, днес едно, утре - друго, нямаше нищо запомнящо се. Щяха хора да влизат в затвора, барети, комунисти, крадци - никой не влезе... Ако беше си свършил работата - нямаше да има проблем. Явно обаче, че не направи нищо, защото и той и всичките под него са като черва заплетени с предишните и всичко е едно. Лицата се менят, гадостта е същата.

Който и да е следващия (дали ще е коалиция или не няма значение) трябва да разбере най-накрая, че нещата няма да се получават така. 97ма, не са успели да го разберат гадините, да се надяваме, че 2013 ще го разберат. Стига им толкова крадене, работи много и печели много, знай много - печели много. Кради много - бъди в затвора!
 
От: Докарайте Танковете

Виждаш ли, ако тогава бяха дощли танковете точно тази управляваща ни бандичка в момента нямаше да ги има....Те са продукт на веселите политици който взеха власат след 1990

Значи народа кучета го яли/танкове го газили за тебе.
 
От: Докарайте Танковете

Тея провокатори защо ги има? Ами много лесно - всички вмомента са се актуализирали, които Бойко ги мачкаше 3 години - БИВШИТЕ МУ ПРИЯТЕЛИ ОТ МУТРЕНСКИТЕ ГОДИНИ - Алексей Петров, нагли, магли, килъри, милъри, и всякакви други тъмни субекти - как да не са му ядосани? Пак БОЙКО Е ВИНОВЕН, ама вие не можете да го разберете!!!

Вчера нарочно звъннах на един човек, който има тук до нас апартамент ( от софия е попринцип ) и бизнес в София и ми каза, че е ОТДЕЛИЛ 20 000 лева за протеста - цеха му е спрял работа и работниците им плаща за да протестират, защото каза, че тоя БОКЛУК УНИВЕРСАЛЕН трябва вече да си ходи, че ще ставало много страшно, че съсипал всичко. Евала му правя!!! - И тоя ли човек е провокатор? АМИ ПРОВОКАТОР Е - ИСКА ГЕРБ ДА СИ ХОДИ - ЕЙ ТОВА Е ПРОВОКАЦИЯ. И каза, че ще се протестира докато тоя боклук не падне от власт. Ей това е дума!
 

Горе