Докато играем, изкарваме пари - вече реалност

skycat

New Member
Здравейте,
преди няколко месеца открих една игра, която плаща за да играем..
от няколко месеца я търкалям и вече имам над 100$ приход от нея.
Малко е стратегия, малко е RPG - на играта пише Adventure - всеки печели според това как се е развил..
Интересното е, че не се инвестират пари, или сте на нулата ако не играете, или сте на печалба, а е и доста по-забавно от кликането по сайтове с нископлатени реклами.
Идеята на играта - всеки ден получавате по 1 3D мазе, което трябва да разкриете, а там намирате злато, предмети, водите битки и много други. Търгувате с играта, с други играчи в нея, трупате опит... и злато..
Ключа е в златото - колкото злато съберете през месеца, между 1во и 4то число всеки месец ви го обръщат в долари. Всеки месец се започва от начало, т.е. има равен старт всеки месец.
Моето наблюдение е, че играта ми отнема по не-повече от 10-15 мин на ден да играя подземието и да ровя по пазарите за далаверки
Ако се интересувате, пишете ми на скайп p166r32 или на поща [email protected]. Ще ви дам сайт, където съм описал всичко подробно, качил съм първите ми преводи от играта и др. както и ще оказвам дейна помощ по избиране на стратегия за по-лесен старт
 

Горе