Домейна, който регистрирахте днес

От: Домейна, който регистрирахте днес

Малко извън темата, но гледам, че тези дни някой е регистрирал домейна MALKOKOTE.COM , вдъхновен от чатана Божинов :D
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Аааааа, брутално :D :D Дори и да не е само за него, все пак има начини да се продаде домейна или да се ползва
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Някой друг е взел и домейна с тире...
MALKO-KOTE.COM
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Кво добра, тя уникална. Ма тоя как си го въртял 2 седмици, не знам :D Винаги съм искал толкова дърт домейн. Тряя си намеря нещо :D
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Кво добра, тя уникална. Ма тоя как си го въртял 2 седмици, не знам :D Винаги съм искал толкова дърт домейн. Тряя си намеря нещо :D

Хаха, имам и по-стар от 1998 :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Кво добра, тя уникална. Ма тоя как си го въртял 2 седмици, не знам :D Винаги съм искал толкова дърт домейн. Тряя си намеря нещо :D

Взимай моя ако ти върши работа - > homebank.net ( October 02, 1995). Ако те интерсува и имаш оферта, пиши на лични.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

в domain.com има некаква откачена промоция зa .com по 1.99. Интересното е, че вече регистрирах над 40 домейна и продължавам вече трети ден.


купонът е filmriot
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Прав е колегата, верно са по 2 долара. Годадито пък са по 11. Ако имате домейни за взимане, време е ;)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Пък ако вкарате кода DOMAINS30 , дава още 30% на долу.
Малко ми е странен този регистратор, вече купих 7 домейна, пък сега да видим как се прехвърлят
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Пък ако вкарате кода DOMAINS30 , дава още 30% на долу.
Малко ми е странен този регистратор, вече купих 7 домейна, пък сега да видим как се прехвърлят

хехехех яката промоция , и аз си взех всички домейни който си бях харесал :|
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Пък ако вкарате кода DOMAINS30 , дава още 30% на долу.
Малко ми е странен този регистратор, вече купих 7 домейна, пък сега да видим как се прехвърлят

Не са ли заключени и да не могат да се трансферират към друг регистратор тези домейни за срок от 60 дена?
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Мен ме интересуваше как се прехвърлят към други потребители на domain.com и ми стана ясно. Няма проблеми и там
Иска ли някой за тест да прехвърлим домейн, и съответно обратно?
 
От: От: Домейна, който регистрирахте днес

Мен ме интересуваше как се прехвърлят към други потребители на domain.com и ми стана ясно. Няма проблеми и там

То за пуш май всички го предлагат вече, но трансфера сигурно е рестриктнат за определен срок
 

Горе