Домейна, който регистрирахте днес

От: Домейна, който регистрирахте днес

И аз ги получавам тия. По-интересно ми е откъде взимат фийда за новорегистрираните домейни...

Най-лесния вариант е ако нямаш прайвъси на домейна и от ухойса го взимат, иначе има и други тулове
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Ама ми пишат малко след като регистрирам домейна, независимо при кой регистрар. Ясно че е от whois-а, ама все пак не могат да следят всички домейни, а от някаде взимат последно-регистрираните...
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Имаше един сайт, където може да следиш за току що регнати домейни, бях го постнал тук в темата още в началото, някъде на 2-3 страница - сега не си спомням име
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Скоро промоции от дадито или някой друг сайт, няма ли да видим - .com по долар, два :D седя и точа зъби само.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Скоро промоции от дадито или някой друг сайт, няма ли да видим - .com по долар, два :D седя и точа зъби само.

тези от godaddy са алчняги, такива промоции за съществуващи потребители аз не съм виждал, иначе и аз чакам някой да изригне, че не ми се дават толкова пари, а списъка с интересни домейни набъбна
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Ама ми пишат малко след като регистрирам домейна, независимо при кой регистрар. Ясно че е от whois-а, ама все пак не могат да следят всички домейни, а от някаде взимат последно-регистрираните...

Пак получих някакво странно писмо, като сега не е чрез whois guard, а до истинския ми имейл. Този имейл го използвам само за Namecheap и не е даван на никого.
Дори не мога разбера за какво точно точно ми пишат.

Dear Sir,

Sorry for late reply,
I've been out of office for a meeting with our board of directors concerning the quantity needed for importation,
note we've concluded on importing 20/40fts as we've urgent and frequent Order from our customers here,
below is our trade site kindly access our site with your company email and password to ascertain our new order in PDf file.

Company trade site: http://tropicaltradingco.yolasite.com/Quotation-Database.php
Site 100% secured

We'll like your company to give us a PI with your best price as we've placed an order to your company
through our company trade site Above.

Sincerely

Frank Romanin
Import Manager
TROPICAL TRADING PLC.
Tel:+1-323-7417-902
Fax:+1-310-3170-800
2370 Crenshaw Blvd, #M
Torrance, California (CA).USA
 
От: От: Домейна, който регистрирахте днес

Пак получих някакво странно писмо, като сега не е чрез whois guard, а до истинския ми имейл. Този имейл го използвам само за Namecheap и не е даван на никого.
Дори не мога разбера за какво точно точно ми пишат.

Dear Sir,

Sorry for late reply,
I've been out of office for a meeting with our board of directors concerning the quantity needed for importation,
note we've concluded on importing 20/40fts as we've urgent and frequent Order from our customers here,
below is our trade site kindly access our site with your company email and password to ascertain our new order in PDf file.

Company trade site: http://tropicaltradingco.yolasite.com/Quotation-Database.php
Site 100% secured

We'll like your company to give us a PI with your best price as we've placed an order to your company
through our company trade site Above.

Sincerely

Frank Romanin
Import Manager
TROPICAL TRADING PLC.
Tel:+1-323-7417-902
Fax:+1-310-3170-800
2370 Crenshaw Blvd, #M
Torrance, California (CA).USA

Отсвирвай ги такива и хич не кликай на линковете, това са спамове
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

@E.Ivanov - Що бе, аз от там си купих доста парчета по долар, два, преди около два месеца.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

@E.Ivanov - Що бе, аз от там си купих доста парчета по долар, два, преди около два месеца.
От Godaddy ли?
"Я се мани бре" :lol:, (с най-добри чувства)
Значи опитвал съм всякакви кодове баси и само пищи че било само за нови потребители, дето никога не са се възползвали от тази цена, за по-дърти магарета не върви.
И като сме на тая тема, някой да знае код за подновяване на домейн по-тънко при godaddy, че тея се насират с тея 14-15$ на домейн за подновяване.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Е добре, що да те лъжа? Последния дето го взех, беше на кирилица за 99 цента (преди два месеца) и още нещо взех, но не помня какво. .info Беше по 99, .mobi , имат си намаления. Ако не забравя, следващия път като видя, ще ти направя една снимка да видиш ;)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Е добре, що да те лъжа? Последния дето го взех, беше на кирилица за 99 цента (преди два месеца) и още нещо взех, но не помня какво. .info Беше по 99, .mobi , имат си намаления. Ако не забравя, следващия път като видя, ще ти направя една снимка да видиш ;)

Не не, не ме разбирай погрешно, определено вярвам че не ме лъжеш, вероятно аз нещо не знам как става, пък и мен ме интересуват само com домейни.
Взимал ли си повече от веднъж .com домейни от godaddy на цена 1-2-3-4$?
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Преди около два месеца се регнах в ГоДеди и тогава ме офертираха че домейните са на $0.99, аз ли не разбрах какво стана те ли ме преметнаха нещо? :)
Но, все пак си накупувах 10тина домейна на по $14, а преди седмица докато си ровех в Ибей, попаднах слуайно на банерче $0.99 в ГоДеди
кликнах на него и се взех домейн за $0.99 и хостинг за $0.99 месечно за период от една година.
Сега като се замисля може от банерчето да съм ползвал кода за $0.99 който е за новорегистрирали се а в началото да съм го пропуснал, нямам си идея. :)

Домейните са .цом
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

@ E.Ivanov -- ясно, да, пускат от време на време, обаче тук всички имат регистрации в други регистри, а аз не съм много навит за това. В един момент, ще се окажа с 50 домейна на 10 места, ще почна да забравям, лудница :D (никакви лоши чувства колега, нормално говорене си водим ;) )
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

аз пък грабнах m/a/p/z/ .co

Обаче като го търся в godaddy ми излиза, че е е за продан за $2,500 WTF?!
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Зачита ти го като някакъв премиум домейн и ако някой иска да го купи да ти пусне оферта за 2500
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

аз пък грабнах m/a/p/z/ .co

Обаче като го търся в godaddy ми излиза, че е е за продан за $2,500 WTF?!

споко, някой не го е подновил ти си го взел, а предишния собственик го е бил пуснал някъде за продажба и домейна още си е там, но реално го няма :) аз съм имал много такива случай - в афтерник и годади си стоят с месеци някой домейни, може да ги контактнеш и да им кажеш да го истрият
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Да, тъкмо това правя, видях, че линка за продан води към афтерника... сега им пиша да го махат или поне да знаят при кого да иде парата... :D
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

who will be the 4/5/th.us president

Това ще го развивам :)
 

Горе