Домейна, който регистрирахте днес

От: Домейна, който регистрирахте днес

По 3$ са за 2 рата година, ако се регистрират за повече от 1 година. Поне при мен е така
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Възможно е да си късметлия, на мен ми излиза
$2.99* when you register for 2 years or more.
1st year price $2.99 Additional years $14.99
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Какво мислите за .online
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Online бих съчетал с нещо интересно. Смисъл, да е интересно като го изричаш, не мога да ти дам пример, че не съм толкова интересен :D
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

On July 19, 2016 at 3 p.m. Pacific, join us for the Kidtrepreneur Power Hour! For one hour we’re giving away FREE* .COM and .NET domain names to jumpstart your business idea. It doesn’t matter if you’re young or old, we know that you still have that kidtrepreneur spirit inside of you. So take that first step in establishing your business by claiming your free .COM or .NET domain.


*LIMITED TIME OFFER. KID coupon variations and offer expires August 19, 2016, at 11:59 p.m. Pacific. KID coupon variations are valid for one (1) free year of registration of one (1) new .COM or .NET domain name. All renewals on products and services after the initial discounted period will be charged at the then current standard list price for the selected period. Discount will be applied to the lowest priced domain in the cart and limited to one free .COM or .NET domain name. Coupon is not valid with sunrise registrations, landrush registrations, EAP registrations, pre-registrations, premium domain registrations, domain renewals, domain transfers, custom website design, other products and services, other coupons, or special pricing.

Безплатен КОМ или НЕТ от domain.com в посочения ден и час.
Пише да се следи това линкче - http://woobox.com/3ziqn8

:)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Аз днеска регнах gopokemon.online
Играта набира жестока популярност и се надявам след време домейнът да стане скъпичък
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Аз днеска регнах gopokemon.online
Играта набира жестока популярност и се надявам след време домейнът да стане скъпичък

Нямам си на идея дали ще стане скъп, ама тоя покомон си е trade mark и само птоблеми може да имаш, инсче за статистиката - за последните 3 дена са регнати над 4к домейна с покемон :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Нямам си на идея дали ще стане скъп, ама тоя покомон си е trade mark и само птоблеми може да имаш, инсче за статистиката - за последните 3 дена са регнати над 4к домейна с покемон :)

Абсурд ще е да ми го търсят, знам и за това го регнах, а и не е особено хубав...за бърза печалба го готвя
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Домейна, който регистрирахте днес

Не е днес, но наскоро регистрирах соц.ею

Как мислите има ли "голям потенциал"? :D
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Да вършиш бизнес с индийци е голямо наказание, тия са толко смотани, че ми е беден речника да го опиша, поне зделката мина :)

UHXI.com
 
Последно редактирано:
От: Домейна, който регистрирахте днес

Я кажи кво стана? Искат го по-тънко нали?
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Я кажи кво стана? Искат го по-тънко нали?

Не, аз го купих домейна и когато ми даде мейла си за да му платя през PayPal ми е дал грешен имейл, PayPal, ми показваше че има проблем с имейла и му писах 3 пъти, той/тя ( не мога да им оправя имената на тия - мъж ли е жена лие ) ме уверяваше че всичко е точно с мейла, накрая PayPal пусна плащането.... пиша му "получи ли парите" и му пращам скрииншот, тоя ми връща "оооо, извинявай грешен имейл съм ти дал", канселирай плащането.... ето ти правилния имейл.

Един час разправии с малоумници, всеки път с индиици, пакистанциима по нещо да не е като хората....
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Тази/той/то на снимката изглеждаше като "бяла жена" :)
Иначе подобна история, взимам домей от 100% индиец, поне според имейла, на който му превеждам парите , дава ми кода за прехвърляне от неговият domain.com акаунт към моят, което ще трае седмица, обяснявам му как да го пушне мигновенно ( точно онзи ден питаше за подобно нещо колега) , тоя пич обяснява че всичко е ток и така се прехвърля. 2 часа комуникация, скриншотове къде какво се пише и на края човека успя, благодари и се извини, вече искаше да връща парите, докато получа домейна :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Много често, просто искат да мине набързо работата. Видят някоя малка спънка и веднага се отказват. Много често ми се е случвало най-вече като говорим за малки суми.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Не е днес, но наскоро регистрирах бгсекс.ею и шеф.ею
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Тази/той/то на снимката изглеждаше като "бяла жена" :)
Иначе подобна история, взимам домей от 100% индиец, поне според имейла, на който му превеждам парите , дава ми кода за прехвърляне от неговият domain.com акаунт към моят, което ще трае седмица, обяснявам му как да го пушне мигновенно ( точно онзи ден питаше за подобно нещо колега) , тоя пич обяснява че всичко е ток и така се прехвърля. 2 часа комуникация, скриншотове къде какво се пише и на края човека успя, благодари и се извини, вече искаше да връща парите, докато получа домейна :)

Аз се измъчих точно с това онзи ден, обаче куците бяха съпорта на domain.com. Ще прехвърлям домейна в акаунт на клиент и тия ми казват кажи си отговора на тайния въпрос аз им го казвам и те сега ни кажи отговора на тайния въпрос и в другия акаунт на който ще го пращаш. 100 пъти им обяснявах, че не мой акаунт, а на клиент и бля бля бля и така си писах с тоя съпорт 40 минути просто да метне един домейн..... След това като погледнах, че имам към 100 домейна при тях и ми стана зле, ако всеки път ще е така... :D
 

Горе