Домейна, който регистрирахте днес

strangerzones.com
 
Изпуснати домейни

bicycle.bg
desire.bg - очудих се домейн рейтинг 10, с беклинкове, дигитална агенция има я още в подписа на сайтове, явно е затворила
 
Изпуснати домейни

bicycle.bg
desire.bg - очудих се домейн рейтинг 10, с беклинкове, дигитална агенция има я още в подписа на сайтове, явно е затворила
Само да ти кажа, че ще направя проучване дали наистина се правиш на луд и ще разплета случая.
Иначе твоите тъпотии без да искат ми ъпгрейднаха списъка с може би 500% като качество и 50% като количество.
Едно на ръка, че регнах BItka.org. което не ме удовлетворява изобщо.
Това, което ме удовлетворява е, че в момента разполагам с 5 "златни" .com и 10 .net.
Но това, което наистина ми е тъпо, че заради твоите истории още се двоумя дали да си взема хостинг в куулайс. Но няма да споделя нищо конкретно, никога повече, и не само тук.
 
Едно на ръка, че регнах BItka.org. което не ме удовлетворява изобщо.
Поне си хванал отстъпката :), не че е имало смисъл, ще си замине след година като другите ти проекти.

Иначе другите "златни" домейни от списъка поне си ги провери дали са налични, да не се окаже, че и те са регистрирани преди десетки години :)
 
Поне си хванал отстъпката :), не че е имало смисъл, ще си замине след година като другите ти проекти.

Иначе другите "златни" домейни от списъка поне си ги провери дали са налични, да не се окаже, че и те са регистрирани преди десетки години :)
Пускам го за продажба скоро. Няма правя никакви проекти. Разбираш ли, аз от този човек исках някакви дребни суми% без да сме говорили конкретно за цени, щях да му дам списък от който можеше да изкара хиляди проценти отгоре, ако наистина може да продава а не само да дебне да намери нещо за без пари. Шпионина каза, че намирам звучни домейни, еми така е. За .бг да не говорим, там имам много добри. И много други разширения. Обаче... :)
 
Ако и другите ги "имаш" като bitka.com, не разчитай да изкараш нещо.
Като продадеш org-а да не забравиш да се похвалиш :)
Който гепил на мой гръб - гепил. Желанието ми за съвместна дейност и добрата ми натура бяха взети за глупост и плиткоумие.
 
Който гепил на мой гръб - гепил. Желанието ми за съвместна дейност и добрата ми натура бяха взети за глупост и плиткоумие.
Бате ти си по-велик и от Чък Норис. Евала!
 
я да питам аз... защото за първи път ми се случва , нормално ли е на домейн регистриран на 2 дни да има такъв трафик без дори да е споменавано някъде за него? Сложил съм 2 тракера + Cloudfrare и статистиката е една и съща. Снощи правих проучване откъде може да идва трафика и установих , че има сайтове които изкарват всеки ден списък с новорегистрираните домейни и ако името е интересно за хората които следят новите домейни , то започва да има посещения без да сим ги желал. Само да кажа , че ИП тата не са на ботове , проверил съм ги. Това е статистиката на Cloudflare ....
1665555226777.png
 
Новорегистриран не значи нов, виж му архива, дали е имал нещо преди това.
 
Новорегистриран не значи нов, виж му архива, дали е имал нещо преди това.
проверил съм го , нямал е стара регистрация в web.archive.org
 
Към наскоро закупения проект Sobstvenik.BG от съфорумник, реших да добавя.

owner.bg
собственик.бг
собственик.bg
sobstvenik.eu
sobstvenik.net
sobstvenik.org
sobstvenik.info

Седмица след закупуването му, получих тройно по-скъпа оферта за откупуване, ама ще е тъпо така и отказах, пък шА виим.

Даже водя преговори за активния .com па ша виим.
 
Към наскоро закупения проект Sobstvenik.BG от съфорумник, реших да добавя.

owner.bg
собственик.бг
собственик.bg
sobstvenik.eu
sobstvenik.net
sobstvenik.org
sobstvenik.info

Седмица след закупуването му, получих тройно по-скъпа оферта за откупуване, ама ще е тъпо така и отказах, пък шА виим.

Даже водя преговори за активния .com па ша виим.
умря ли циганката която те хвалеше? Имам чувството , че си в този форум само за да се хвалиш колко си напред и какви сделки си направил .....
 
умря ли циганката която те хвалеше? Имам чувството , че си в този форум само за да се хвалиш колко си напред и какви сделки си направил .....
Те едни сделки ш кажеш … че …

Не претендирам че съм напред майна. Нали това в темата домейна който регистрирах, ах.
 
Те едни сделки ш кажеш … че …

Не претендирам че съм напред майна. Нали това в темата домейна който регистрирах, ах.
Ти си кат ония странници, които отиваш и им даваш оферта, която да се развие в нещо по-мащабно, обаче те си имат маниер на живот и просто ги кефи. Трябва да има нещо далаверимпекс при теб, явно иначе не е в твоя стил. Така като те гледам отстрани за теб изобщо не е само бизнес, така те кефи явно.
 
  • Like
Реакции: Vbb

Горе