Домейна, който регистрирахте днес

Някой тук да е регистрирал .ca домейн?
И по-точно да е регистрирал запазена марка за да има правото за регистрира и домейна?
Търся препоръки за регистрацията на запазената марка.
 
Някой тук да е регистрирал .ca домейн?
И по-точно да е регистрирал запазена марка за да има правото за регистрира и домейна?
Търся препоръки за регистрацията на запазената марка.

To register a .CA domain name, you must be a Canadian Citizen, a permanent resident of Canada, or an organization in Canada such as a corporation, partnership, educational institution, or government entity with ties to Canada.
 
само безполезници, има конкретен въпрос ако нямаш капацитета да отговориш по-добре не пиши глупости

Трейдмарк не ти дава "право" да регистрираш .ca

Иначе няма нищо сложно, следвай стъпките:

Или по-добре си се върни на меметата в другата тема.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Най-накрая се докопах до един 2-буквен с 2-буквено разширение. За момента няма да споделям името, щот ще е за личен проект.

Някой ако продава 1-буква с 2-буквено разширение мое да ми пише.
 
освен, че е неква стара акула ми прилича на някое хапче или става за име на стероиди
 
освен, че е неква стара акула ми прилича на някое хапче или става за име на стероиди
Или новият афродизиак, хах. Звучи ми готино за някаква сателитка като дигитална агенция, нз.
 
нещо фармацевтично по ми пасва
 
Я кажи правилното, да го регна преди теб.
ами регвай, съдейки по поведението ти по-приляга мегаломан
 
palavnici.com
 
Да не отварям нова тема, ще питам тук.

Защо домейн #####.eu го дава зает(регистриран) където и да го проверя, с изключение на godaddy.com, където същия имам възможност да го регистрирам (за 5 gbp). /показва го като свободен, а не пуснат за продажба/
При проверка с whois излиза, че си е регистриран вече от https://www.united-domains.de/ където пък излиза с премиум цена 1600eur. Те ли са сгафили нещо в настройките им в Godaddy, или откъде идва това разминаване?
 
Да не отварям нова тема, ще питам тук.

Защо домейн #####.eu го дава зает(регистриран) където и да го проверя, с изключение на godaddy.com, където същия имам възможност да го регистрирам (за 5 gbp). /показва го като свободен, а не пуснат за продажба/
При проверка с whois излиза, че си е регистриран вече от https://www.united-domains.de/ където пък излиза с премиум цена 1600eur. Те ли са сгафили нещо в настройките им в Godaddy, или откъде идва това разминаване?
Пробва ли действително да тръгнеш да го вземаш от godaddy? Защото те правят всякакви шмекерии и в последствие се оказва, че тя цената не е такава, че той домейнът не е баш свободен...
 
Аз тамън приключих една сага с друг голЕм регистратор. Бяха ми заключили достъпа до домейна, щото изтичаше същия ден, а според тях беше изтекъл, заради времевата разлика... и не можех да си взема кода за трансфер. Това беше отговор, който получих след 2 дена след датата на изтичане, щото беше уикенд. Съответно домейна беше вече изтекъл, но в гратис периода. В чата категорично ми заявиха, че не мога да го трансферна без първо да го подновя при тях... и отказаха да ми предоставят достъп до трансфер кода. Челиндж ацептед си викам..

Та..., категоричното не винаги е вярно.
The following domains have completed transferring and should now be available in your Domain Manager:
 
А защо чака до последната секунда? Или не беще важен домейна
 
А защо чака до последната секунда? Или не беще важен домейна
Не ми е от най-важните, не беше чакане, тъй се случи. Прехвърлянето на домейн в гратис периода не е новост за мен, ма явно за част от съпорта на тая голЕма компания беше.. най ме жегна идеята, че няма да ми дадат трансфер кода.
 
Не ми е от най-важните, не беше чакане, тъй се случи. Прехвърлянето на домейн в гратис периода не е новост за мен, ма явно за част от съпорта на тая голЕма компания беше.. най ме жегна идеята, че няма да ми дадат трансфер кода.
Коя е тая компания, кажи да имаме едно наум.
 

Горе