Домейна, който регистрирахте днес

Ако е възможно, не се прави на screen saver. Не мисля, че има зли хора в този форум.
Да, вярно е - последните дни пиша историята, за моят първи път, казваш, че ми е отнета девствеността, да в някакъв вариант е така.
Бъдете по-искрени. Може би така същността на всеки от нас ще бъде по-добра.
 
Хвани се на работа, пак влизаш в схеми. Истинска работа имам предвид.
Просто се успокой.
 
Хвани се на работа, пак влизаш в схеми. Истинска работа имам предвид.
Съгласен ли си да те баннат за пет дни от форума?
 
@contra @Spyrax Дефа решил на друго място да обяснява хаха

08889ace1693232d28cef6496f42de18.png



Започнахме с AI, загуба на девственост, комикси , домейни, форуми, подарявания, и приключихме с необосновано :D - Транспортера - Купона почна в София, а свърши в Банско

Не знам, ама харабия домейна даже не съм го чувал, хаха. Филма е голям.
 
@Spyrax бате на теб ти е забавно, ама човека цял филм си е създал, сценарий, комикс - навярно около това как си му краднал тоя домейн :D . Aко си нареди и комикса, може и да видим визуално за кво иде реч.
 
@Spyrax бате на теб ти е забавно, ама човека цял филм си е създал, сценарий, комикс - навярно около това как си му краднал тоя домейн :D . Aко си нареди и комикса, може и да видим визуално за кво иде реч.
Говори ми, на мен, не към вятъра :)
 
.
 
Последно редактирано:
Аз ше падна от магарето, ако верно му дадете на тоя кУкУмиЦин да диктува влиание тук, КАКВОТО И ДА Е... Не захапвате ли, че си имате работа с Абсолютише Идиотише Социопатише Грандоманише, НЕРЕАЛИЗИРИШЕ дърта пиянка, ДЕТО вече не му стааа и сака да иска да е внимание по начини най-странни, най-страшни, навъпреки - ИДИОТСКИ !!!
Форум ли беше това, спихоаналитик ли БЕ, али просто ГЛАД МОРИ ДОБИТЪКА, Ан Агейн Ан агейн.. 🤣
Не знам защо трябва да влизам в ролята едва ли не да ти бия шамари. Ти не си просто прост, ти си прост по свой собствен начин. Абе да ти кажа, става ми, но се въздържам. И недей да падаш от на Магарето, че да не се нараниш.
 
.
 
Последно редактирано:
Яла, яла да ми биеш един по главата МУ, палячо грандомански. КОЙ изобщо ти е дал думата да участваш тук, макар и с цитати... Учиш се още, на форуми, на ОНАЛАЙН комуникация, УЧИШ, ама тва дърво НИЕДНО не е като ЙЕБАНЕТО дадено от природата (макар и дърво, поколение да е..)
Знаеш, че мога да ти съсипя целиот РЕЙТИНГ тук само с две изречения.. АМА лисицо мръсна, знаеш и ме проучи БАЯ БАЯ, че не мога да падна толкова долно, че да ти съсипя новото ЕПМПЛОА - мамка.ти и псевдо неизживяна ЕНТЕРНЕТ буржоа ахахаха
Под прицел си и под наблюдение, ТЕЙ-ЧЕ сдържай се пред децата на МАКС, за да нема после "що точно мене ме ЕБАКС" :p
Много често хората си правят гртешни преценки и модели. Но преценката ми за теб я вярна, Брааат :)
 
Яла, яла да ми биеш един по главата МУ, палячо грандомански. КОЙ изобщо ти е дал думата да участваш тук, макар и с цитати... Учиш се още, на форуми, на ОНАЛАЙН комуникация, УЧИШ, ама тва дърво НИЕДНО не е като ЙЕБАНЕТО дадено от природата (макар и дърво, поколение да е..)
Знаеш, че мога да ти съсипя целиот РЕЙТИНГ тук само с две изречения.. АМА лисицо мръсна, знаеш и ме проучи БАЯ БАЯ, че не мога да падна толкова долно, че да ти съсипя новото ЕПМПЛОА - мамка.ти и псевдо неизживяна ЕНТЕРНЕТ буржоа ахахаха
Под прицел си и под наблюдение, ТЕЙ-ЧЕ сдържай се пред децата на МАКС, за да нема после "що точно мене ме ЕБАКС" :p
Изморяваш ме, но изтощаваш и себе си и тук идва въпроса
ЗАЩО.
 
.
 
Последно редактирано:
ИзтУштава ми се единствено УЙО, щото и той не виждал толкова грозни изцепки, като вашата - яко диип енд диип-and-диипЪР на дииипърите, а и FULL с тайни и съкровения, достъпни единвено за форумни челенове 🤣
Разбрахме, и?
 
ИзтУштава ми се единствено УЙО, щото и той не виждал толкова грозни изцепки, като вашата - яко диип енд диип-and-диипЪР на дииипърите, а и FULL с тайни и съкровения, достъпни единвено за форумни челенове 🤣
И колко човека освен мен ти отговарят? Клони към никой.
 
Ето страници от комикса, текста от вас :)
Виж файлът 32000
Искам да е в друг стил, не типичен комикс. Не искам да е твърде стандартно. Между другото в САЩ обмислят, дали АИ генерираните комикси ще имат някакви авторски права :)
 
Ето страници от комикса, текста от вас :)
Виж файлът 32000
Между другото, ако трябва да си избера някой характер, аз съм на първата картинка :)
Само, че обичам по светли тонове. Можеш ли да генерираш това.
 
Последно редактирано:

Горе