Домейна, който регистрирахте днес

От: Домейна, който регистрирахте днес

Случайно попаднах на VR GTI и разбира се го взех, пък да видим какво ще се получи
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Здравейте

И аз да се похваля в първият си пост, днес си взех три домейна:
black sea vip . цом
fashington . цом Идва от Fashion и Washington
и serVRer .цом идва от Сървър с елемент на виртуална реалност :) за който идеята ми беше друга, но се забързах с покупката (Да не би някой да го вземе :) ) и го платих погрешка.

Пък ще видим до къде ще стигна, тепърва трябва да разбера как се продават.

Също така искам да попитам във AdWords целият домейн.цом ли да търся или дума по дума? и колко хиляди/милиони месечни търсения е добре да има?

Благодаря.
 
От: От: Домейна, който регистрирахте днес

Здравейте

И аз да се похваля в първият си пост, днес си взех три домейна:
black sea vip . цом
fashington . цом Идва от Fashion и Washington
и serVRer .цом идва от Сървър с елемент на виртуална реалност :) за който идеята ми беше друга, но се забързах с покупката (Да не би някой да го вземе :) ) и го платих погрешка.

Пък ще видим до къде ще стигна, тепърва трябва да разбера как се продават.

Също така искам да попитам във AdWords целият домейн.цом ли да търся или дума по дума? и колко хиляди/милиони месечни търсения е добре да има?

Благодаря.

Здравей и добре дошъл, един съвет само, ти ще прецениш дали да се вслушаш в него:
- хубаво е домейните да са "Цом",но преди да си се затрупал с няколко дузини непродаваеми домейни се поспри малко и прочети малко за бизнеса и за пазара.
- опитай се да разбереш какво върви на пазара и търси него, ако си нов в тази сфера не купувай домейни който са ти в главата и си мислиш че са яки, защото в 99,9% от случаите се оказва че не са :)
- и аз нямам голям опит но вече се чудя защо никой не иска да ми купи "яките" домейни :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Благодаря за съвета, относно цом мисля като начало само такива да вземам, а за яките домейни е като с всичко яко :) колкото по яко си мислиш че е едно нещо в повечето случаи се оказва ЯК провал :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

а какво ви е мнението за 4 буквени .eu при условие чеса съществуваща дума?
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

а какво ви е мнението за 4 буквени .eu при условие чеса съществуваща дума?

Ето всички породадени 4 буквени EU домейни през изминалата година - цените са добри просто няма достатъчно търсене, но ако имаш такъв домейн дръж го и му търси купувач, не го оставяй да се дропне :)


arts.eu 8,702 USD 2015-12-10 Sedo
huet.eu 1,324 USD 2015-12-03 Sedo
olta.eu 1,644 USD 2015-11-23 Sedo
corp.eu 3,500 USD 2015-09-15 Sedo
alka.eu 5,637 USD 2015-09-02 Sedo
easy.eu 7,305 USD 2015-08-27 Sedo
kuhl.eu 2,124 USD 2015-07-19 Golem.eu
nona.eu 3,884 USD 2015-07-03 Sedo
cefa.eu 2,749 USD 2015-04-26 Golem.eu
east.eu 3,468 USD 2015-03-23 Sedo
camp.eu 4,354 USD 2015-03-20 Sedo
lace.eu 4,203 USD 2015-02-26 Sedo
tibo.eu 2,268 USD 2015-02-18 Sedo
fins.eu 2,360 USD 2015-01-14 Golem.eu
pops.eu 1,888 USD 2015-01-14 Sedo
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

You must spread some Reputation around before giving it to dnc again.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Така и недоумявам, как някой би дал примерно 10 000 евро за домейн, като може за 10 евро да си вземе нещо друго, което е свободно... :D От известно време следя и виждам, че доста хора се прехранват от домейни ще вземете да ме надъхате да купувам и аз :D Успех на всички в бизнеса!
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Така и недоумявам, как някой би дал примерно 10 000 евро за домейн, като може за 10 евро да си вземе нещо друго, което е свободно... :D От известно време следя и виждам, че доста хора се прехранват от домейни ще вземете да ме надъхате да купувам и аз :D Успех на всички в бизнеса!

Зависи, има домейни с история и линкове, за които 10К са нищо! Относно купуването и продаването им, хич не е лесна работата :) аз имам няколко "попадения", за които взех хубаво пари, но като цяло имам и други, които Аз мисля, че са супер но явно другите не мислят така :)
Поздрави!
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Гледам, тука спорите за някви 10 хилки, малко преди да си закупя домейна преди два дни, попаднах на домейн с цена - 137000лв в суперхостинг. За пръв път виждам толкова скъп домейн. Беше нов и мисля, че разширението му беше мениджмънт.

Да не съм оф, домейна които си регнах е - нови-филми.com - викам да пробвам кирилицата.
 

Горе