Домейни за продажба

webholding

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продават се кратки и добри домейни с бг насоченост. Има и сайтчета към тях, които не се поддържат, но са прилично индексирани и са бонус към домейните.
1) vicove.net - към него има и фейсбук профил с над 1400 приятели, цена 1800лв
2) nagradi.com - цена 1400лв
 
От: Домейни за продажба

цените са крайно несериозни. Няма да си губя времето да обяснявам защо. Все пак моето предложение е 25лв. за vicove.net
 
От: Домейни за продажба

Аз за наградите като го гледам повече от 50 лева не давам, макар че и това са прекаллено много.
 
От: Домейни за продажба

това сме ние българите..само и само да ударим кьоравото..
 
От: Домейни за продажба

Между 100 и 200 лева е реалната цена на домейните.
 
От: Домейни за продажба

не му обръщайте внимание :)
той редовно си пуска тук разни такива оферти...
мисля че му е хоби или го прави за спорта... щото продажба едва ли е видял дори и на далечни от обявените цени :)
 
Ндъ, само ако обясниш кое е евтиното на домейн с PR1, на 45то място по основната си ключова дума в нисша с добра конкуренция, .net, който често ще води потребителите към vicove.com и с почти никаква възможност да възвърне инвестицията от 1800 лева за повече от 2 години.
Та, слушам?
 
От: Re: Домейни за продажба

Задавате въпрос, търсите помощ, а ви МЪРЗИ, да напишете едно изречение в повече, в което да обясните какво искате?! Е как очаквате някой да напише нещо нормално?!

Сори за офтопика, ама ме кефи подписът. :)
 
От: Домейни за продажба

Всеки от домейните си струва 100 лева. За повече ще трябва да се почака 3-5 години.

Вярваш ли си? Айде предложи му тая цена 100% ще я приеме!
 
От: Домейни за продажба

На изпратените лични съобщения е изпратен отговор. На две от запитванията не е изпратен. Трябва да изтрият част от съобщенията, които съхраняват и да сигнализират отново
 
От: Домейни за продажба

На мен може пак да ми изпратиш съобщение, изтрих си всички входящи
 
От: Домейни за продажба

Договаряне дали е възможно може да измислим нещо, но по-евтино? :)
 

Горе