Купувам: Домейни, които не използвате

Spyrax

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Търся да закупя:

- Домейни, които просто ви седят и не използвате.
- Домейни с не развити/довършени проекти.
- Домейни, които сте купили за инвестиция.
- Домейни, които ви изтичат скоро и няма да подновите.

Интересувам се само от .com, .bg, .net, .eu.

Интересува ме домейна и крайната цена към него. При интерес ще го закупя. Няма таван на цени, но бъдете реалистични до колкото може. Самият аз понякога си вярвам, че домейните ми струват повече от колкото евентуално струват.

Може да публикувате тук или на ЛС, както сметнете за добре.
 
Имам един домеин, който мисля, че бях купил от колега във форума. На теория трябваше да го развия с помощник, но на практика нещата не станаха по план и съм го ползвал предимно за "научни цели". Завършва на .com, кратък и запомнящ се. Пращам ти го на лс.

Поздрави!
 
Търся да закупя:

- Домейни, които просто ви седят и не използвате.
- Домейни с не развити/довършени проекти.
- Домейни, които сте купили за инвестиция.
- Домейни, които ви изтичат скоро и няма да подновите.

Интересувам се само от .com, .bg, .net, .eu.

Интересува ме домейна и крайната цена към него. При интерес ще го закупя. Няма таван на цени, но бъдете реалистични до колкото може. Самият аз понякога си вярвам, че домейните ми струват повече от колкото евентуално струват.

Може да публикувате тук или на ЛС, както сметнете за добре.
domurent.com - 100 лв
 
Благодаря на всички писали до момента на ЛС и в темата.

Нека всеки който реши да пише на ЛС или в темата.
 
veselideca.com само домейна продавам на цена от 300лв
Склонен ли си да свалиш за този домейн, ако да драсни ЛС.

За другите предложили, моля дайте крайни цени.
 
Склонен ли си да свалиш за този домейн, ако да драсни ЛС.

За другите предложили, моля дайте крайни цени.
Абе, бате теб къде те засека се отстъпки, кодове за намалание. :) Сега разбирам защо 150 лв. ти се видяха на нагоре. :)
 
Абе, бате теб къде те засека се отстъпки, кодове за намалание. :) Сега разбирам защо 150 лв. ти се видяха на нагоре. :)

Търся да закупя:

- Домейни, които просто ви седят и не използвате.
- Домейни с не развити/довършени проекти.
- Домейни, които сте купили за инвестиция.
- Домейни, които ви изтичат скоро и няма да подновите.

Интересувам се само от .com, .bg, .net, .eu.

Интересува ме домейна и крайната цена към него. При интерес ще го закупя. Няма таван на цени, но бъдете реалистични до колкото може. Самият аз понякога си вярвам, че домейните ми струват повече от колкото евентуално струват.

Може да публикувате тук или на ЛС, както сметнете за добре.
Продавам домейна плеташушонизазимата.бг цена 230 лв но за теб мога да сваля малко но в рамките на разумното защото знам ,че точно този домейн търсиш! Нали, палавнико?
 
Продавам домейна плеташушонизазимата.бг цена 230 лв но за теб мога да сваля малко но в рамките на разумното защото знам ,че точно този домейн търсиш! Нали, палавнико?
Това някаква Black Friday отстъпка с новинарката ли е? Ще надминеш Емаг, ако е така.
 
Това някаква Black Friday отстъпка с новинарката ли е? Ще надминеш Емаг, ако е така.
Аз Емаг съм го надминал отдавна...в момента гоня Алибаба.А ти ,трябва да почнеш от някъде...та за това ти връщам жеста,за прекрасната оферта която ми пусна в моята обява.Колеги сме...трябва да си помагаме "Киров инвест гуп" все едно си сташна работа ...инвеститор нашия ама в купуването на евтини домейни...ако може 10 домейна за 25 стотинки на домейн :)
 
Последно редактирано:
  • Haha
Реакции: Vbb
Здравейте, мога да Ви предложа следните домейни, ако имате интерес към някой може да предложите цена:
wixsale.com
smartyonly.com
giganet.dev
exploremanager.com
mixishoes.com
pod-tepeto.com
promoborsa.com
promoceni.com
promoceni.com
pod-tepeto.com

Моля за крайни цени.
 
 
novinitednes.eu

55 лева
 

Горе