Домейни по поръчка

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Здравейте,

нещо ми стана интересно от тази тема тук: TEMA
Реших да пусна една обява такава хем малко да си запълня свободното време хем малко пари за домейни да има..

Готов съм да намеря домейни по поръчка , в зависимост от нишата и разширението и т.н. ще се опитам да ви намеря домейни които са дропнати, но имат беклинкове от световноизвестни сайтове. Сайтове като bild, guardian, washingtonpost, btv, nova, mirror, techcrunch и много други сайтове.. цените ще зависят от качеството на линковете и авторитета на домейна.. Ще ви намеря само домейни които имат лайв беклинкове и повече да са индексирани в гугъл..

Давам няколко примера , както може да видите и темата тук https://www.predpriemach.com/threads/давам-tech-домейн-с-добри-беклинкове.87742/


Domain 1: LegionRun.bg
legionrun.png
legionrun2.png

DOMAIN 2: mpas.bg

mpas.pngmpas2.png

DOMAIN 3: washingtontimes.com.co
washingtonpost2.png

Желаещи има ли?
 
Глупости бате :) Домейните нямат никакъв смисъл, когато не са в подходящите ръце, а подходящите ръце пък си имат подходящи джобове и едва ли някога ще опрът до такава услуга ;)

И не забравяй максимата - щом нещо се е дропнало - пак ще се дропне ахахахаха
 
Глупости бате :) Домейните нямат никакъв смисъл, когато не са в подходящите ръце, а подходящите ръце пък си имат подходящи джобове и едва ли някога ще опрът до такава услуга ;)

И не забравяй максимата - щом нещо се е дропнало - пак ще се дропне ахахахаха
Направих редирект на 2 домейна преди около 3 седмици :)

redirect 301.png
 
И на гугъл ще му се намери майстора. Той ще започне да си потъва с тази зверска филтрация която тече.

Относно разширенията и домейните въобще, за съжаление за мен лично има изключително много домейни, които може и никога да не се продадат/купят.
Специално за .бг има много свободни с английски популярни думи.
 

Горе