Домейн за сайт за размяна на лайкове

onegeorgiev

Member
Здравейте! Обмислям идеята съвсем скоро да стартирам уеб сайт за размяна на Facebook харесвания/споделяния/последователи, Youtube гледания и т.н. Трупате монети, като харесвате/споделяте във Facebook, които да размените за Facebook харесвания. Може би се сещате за какво става въпрос. Има много подобни уеб сайтове в Интернет. :)

Може ли да ми предложите име на домейн, тъй като още не мога да реша за името на сайта. За предпочитани са разширения .com/.net/.org. :rolleyes:

EDIT: Благодаря на всички! Вече си избрах име. :)
 
Последно редактирано:
От: Домейн за сайт за размяна на лайкове

Както спомена, има много такива сайтове, ще успееш ли да ги минеш? Защото само тогава ще е успешен сайта ти, ако другите го отличат от количеството.

Мисля си, че може би е по-добре в този случай да разчиташ на бранд, не толкова на конкретно подсказващо име.
 
От: Домейн за сайт за размяна на лайкове

Както спомена, има много такива сайтове, ще успееш ли да ги минеш? Защото само тогава ще е успешен сайта ти, ако другите го отличат от количеството.

Мисля си, че може би е по-добре в този случай да разчиташ на бранд, не толкова на конкретно подсказващо име.

Ами искрено се надявам да успея. Ще се опитам да успея да се противопоставя на конкурентните сайтове.
 

Горе