!Домейн за ценители!

webholding

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
4bg.com - премиум,тризнаков(LLL.com).Ако искате вашите потребители да ви откриват лесно и бързо и да ви помнят дълго,то горепосоченият домейн е една добра алтернатива.

Промоция! цена: 799.99 евро :wink:
 
От: !Домейн за ценители!

Цената е добра, но не и за този форум, според мен.
 
От: !Домейн за ценители!

като прочета някъде че нещо е за ценители само и веднага ряазбирам че искат да ми го продадат солено :)
 
От: !Домейн за ценители!

като прочета някъде че нещо е за ценители само и веднага ряазбирам че искат да ми го продадат солено :)
Браво за коментара. Винаги точен с оценката!
 
От: От: !Домейн за ценители!

Браво за коментара. Винаги точен с оценката!

Хаха точно както винаги. Преди време някъде беше писал колко изкарва на месец не помня но сумата бе доста висока но то когато човек си го има...
Ето една интересна статия: [url]http://money.ibox.bg/comment/id_1909766358[/URL]

Съжалявам за офтопика :D:D:D
 
От: !Домейн за ценители!

Давам 30 лева ?
 
От: !Домейн за ценители!

- Домейна е S-класа пичове не се стягайте,развържете кисиите.

- Българите сме свикнали да пазарим евтино и изгодно и после да се изръсим здраво за реклама.Трябва да гледаме по европейски на бизнеса.

пример: Ако регистрираме домейна 4-bg.com и почнем да го развиваме,първо ще губим по 30% от трафика,защото ще има и такива,които да не напишат тирето(може и над 30% да са) итн...

Затова инвестирайте навреме,за да не ги давате в последствие
 
От: !Домейн за ценители!

мене ме кефи ама малко скъпичко идва ;)
 
От: !Домейн за ценители!

може да предложите домейн за замяна,ако е нещо качествено може доплащане от моя страна.
 
От: !Домейн за ценители!

Аз давам 50 лв.Ако закъсаш много за пари можеш да пишеш за тоя домейн.
 
От: !Домейн за ценители!

защо не успях да го регистрирам преди теб :) Успех с продажбата добър е домейна. Дали си регистрирал още домейни с 3 символа .ком ?
 
От: !Домейн за ценители!

Тъй като темите се разглеждат не само от уебмастери,ето малко инфо и за простосмъртните:
Домейни с три символа .ком (LLL.com) свободни няма,независимо каква комбинация от цифри и букви избирате.
 
От: !Домейн за ценители!

Домейн за ценители - домейн за балами :) Мисля, че цена около 500лв е достатъчна за този домейн, не се изхвърляй :)
 
От: !Домейн за ценители!

Може и да струва толкова, като гледам цените в sedo
[url]http://www.sedo.com/main.php3?language=us[/URL]
Обаче в БГ кой ще даде такива пари ?
Там не си ли пробвал да го предложиш ?
 
От: !Домейн за ценители!

батета , бъркате малко. това си е домейнче 3 знака.ком - струва си горе долу кинтите
 

Горе