Домейн за 2.49$ от татетата

fifi

Well-Known Member
И този месец от GoDaddy пускат промоции. Ето един код, който изрових: TECH249

Лично е тестван и работи. Заплащането става със карта, промо кода е за регистрация на нов .com домейн.

:beer:
 
От: Домейн за 2.49$ от татетата

Пробвах с кода на last, и ми го прие показа ми че ще струва $0,99 / $1.17 с таксата .соm домейн, но като исках да платя ми излезе това

Review your current order
invalid Unfortunately, we are unable to process your purchase using this form of payment. Please utilize another form of payment, or contact (480) 505-8877 for further assistance.

Please click here to go back and confirm that your information is correct.


Пробвах с 3 различни карти в три валути. Дали промо кода е изтекъл или нещо в начина на плащане.
 
От: Домейн за 2.49$ от татетата

Пробвах с кода на last, и ми го прие показа ми че ще струва $0,99 / $1.17 с таксата .соm домейн, но като исках да платя ми излезе това

Review your current order
invalid Unfortunately, we are unable to process your purchase using this form of payment. Please utilize another form of payment, or contact (480) 505-8877 for further assistance.

Please click here to go back and confirm that your information is correct.


Пробвах с 3 различни карти в три валути. Дали промо кода е изтекъл или нещо в начина на плащане.

Може би е валиден само за USA и Canada и аз редовно си го имам този проблем, затова ги търся ръчно. :)
 
От: Домейн за 2.49$ от татетата

@ lowriderzzz , ако си ползвал сравнително скоро други промо кодове, може заради това да не ти приема картите. Не защото има проблем с тях, а заради начина на плащане, те са го написали. Някои промо кодове примерно не ги приема с paypal. Аз съм взимал домейн от гоу деди за 0.99 с карта, но след седмица като пробвах с друг код пак за 0.99 не ми прие картата.
 
От: Домейн за 2.49$ от татетата

@ lowriderzzz , ако си ползвал сравнително скоро други промо кодове, може заради това да не ти приема картите. Не защото има проблем с тях, а заради начина на плащане, те са го написали. Някои промо кодове примерно не ги приема с paypal. Аз съм взимал домейн от гоу деди за 0.99 с карта, но след седмица като пробвах с друг код пак за 0.99 не ми прие картата.

Аха, за това ще да е. Скоро (преди около 2 седмици купих един с промо код ама беше за $2 и нещо). Сега ако изчакам още време този твоя код ще изтече. Това значи ли, че поне този от fifi ще бачка ако го взема сега ?
 
От: Домейн за 2.49$ от татетата

@ lowriderzzz , ако си ползвал сравнително скоро други промо кодове, може заради това да не ти приема картите. Не защото има проблем с тях, а заради начина на плащане, те са го написали. Някои промо кодове примерно не ги приема с paypal. Аз съм взимал домейн от гоу деди за 0.99 с карта, но след седмица като пробвах с друг код пак за 0.99 не ми прие картата.

Глупости. Купувала съм е по 2-3 наведнъж все със промо кодове за по 1 до 3-4лв макс и не е имало проблем, че са наведнъж. Зависи от кодовете. Естествено, 1 код може да се използва само веднъж.
 
От: Домейн за 2.49$ от татетата

Ако не ви се дават пари си вземете хост и домейн в one.com е безплатен за една година.Но ако регистрираш втори се плаща
имаш 5 гб и една мскул база данни
 
От: Домейн за 2.49$ от татетата

Само веднъж от един потребител или само веднъж от ... който се вреди първи тоест. ?

От 1 потребител, с 1 карта. :)

П.П.: Между другото не знам дали, ако потребител ползва един код и избере 2 различни карти при плащането ще мине номера...

Но ако се регистрират 2 различни акаунта с една и съща карта, пак няма да мине номера.
 
От: Домейн за 2.49$ от татетата

Регистрирах си вече с един от тези на last. (199nuts) за $2 и стана.

А между другото как ги разбирате тея кодове. От къде ги вземате ?
 
От: Домейн за 2.49$ от татетата

Регистрирах си вече с един от тези на last. (199nuts) за $2 и стана.

А между другото как ги разбирате тея кодове. От къде ги вземате ?

Елементарно - Google. Е, не винаги излизат на първа страница де, но все пак сме "про", нали, може и да се ровим на по-задни страници. ;)
 

Горе