Домейн лафче

NovaPS

Well-Known Member
За да не разводняваме другите теми, тука може да споделяме всякво инфо свързано с домейни

Актуалното в момента са коронясаните домейните...

1. Правителството на Испания конфискува - коронавирус.ЕС, след отказ за продажба за $10000. Според собственика на домейна, след като отказал оферта за 10к в зелено е бил "докладван" на правителството на Испания, те са самосезирали и конфискували домейна "на този етап", после можело да му го върнат :D

2. Седо и Дан вече филтрират резултатите и не показват домейни свързани с вируса.

3. Неймчийп минават на ръчно активиране на подобни домейни при заявка за регистрация.

4. Според неймбио за последните 2-3 месеца има около 10 продажби на домейни с ключови думи: вирус, корона, пандемия.

Май коронясаните домейни ще са греда за домейнърите, ама все пак остава възможноста за някой краен-потребител, за развитие на инфо сайт не знам дали има смисъл и дали ще изкарва некви кинти от подобен трафик.
 
Не че съм гуру с домейните, но проблемите с вируса ще изчезнат до максимум година, според мен разбира се. Въпросът ми е, няма ли да се загуби интереса към ковид19?
 
Не че съм гуру с домейните, но проблемите с вируса ще изчезнат до максимум година, според мен разбира се. Въпросът ми е, няма ли да се загуби интереса към ковид19?
Е пари може да направиш от такъв домейн до 1-2 месеца ако оцелиш оцелиш ако ли не една вода пий
 
Е пари може да направиш от такъв домейн до 1-2 месеца ако оцелиш оцелиш ако ли не една вода пий
да точно. И аз имам някви домейни за продажба ама стратегията май не е в правилна посока :D
 
Не че съм гуру с домейните, но проблемите с вируса ще изчезнат до максимум година, според мен разбира се. Въпросът ми е, няма ли да се загуби интереса към ковид19?

Че се изгуби, интересното в ситуацията са така наречените морални рестрикции.. в другио форум възникнаха въпроси относно други домейни свързани с изнасилвания и продажба на наркотици, че при тях няма морални рестрикции..

Примерно Седо отговориха, че ще премахнат от платформата и всички докладвани домейни свързани с неморални/престъпни дейности.
 
Последно редактирано:
Хиените от Гдади пак са на ход,

Можеш да регистрираш домейн, но не може да го листнеш в афтермаркета им. Т.е. те могат да правят парички, ти не. Тва е тяхния морал. :)

тва за коронясаните домейни иде реч
 
Последно редактирано:
Единственият ми домейн по темата е World After Pandemic .com и има чуден трафик, даже имам и идея на какво бих го направил ( нещо смислено и полезно ), но ще изчакам още малко. Ако някой реши да го купи ще съм по щастлив
 

Горе