Домейн .сом - 5лв .....

sofob

New Member
Продавам .сом по 5лв, нови рег...до края на септември. Няма ограничения в годините за регистрация.
 
От: Домейн .сом - 5лв .....

Супер е предложението ама... "Страх лозе пази" :)
 
От: Домейн .сом - 5лв .....

хаха отговарям на всякакви въпроси .... icq,skype i etc :)
 
ОК - въпросче:

Къде ще ми е регнат домейна?
Имам ли панел за управление?
Ако пожелая мога ли да прехвърля домейна към друг регистрар и кога?

Цената е супер ама Amoun вече каза - "Страх лозе пази"
 
От: Домейн .сом - 5лв .....

Къде ще ми е регнат домейна? - www.sofob.com
Имам ли панел за управление? - Да ,всичко можеш да управляваш + автомтично подновяване
Ако пожелая мога ли да прехвърля домейна към друг регистрар и кога? - Ами когато пожелаеш..... мисля че ИКАНН не дават 45 дена след закопуване подновяване да се прехвърля.

control_panel.PNG
Само искам да кажа, че това не е някаква далавера просто набирам клиенти, може да видите и цените след това които ще плащате и да си сметнете..... също така Private Whois при мен е безплатно, за разилка от Godaddy.
Някой ако иска може да погледн и англо-езичния сайт,но там няма промоция - http://zaxel.net
Също така...ако някой се интересува от индивидуални оферти - за над 10 домейна -
да види гсм-а от сайта, и да ми звънне. Пред време съм се занимавал с development - http://www.optima-t.com,
сега реших с интернет услуги.
 
Последно редактирано:
Цена за подновяване: 16.80 - 16.39

т.е. цената от пет лв си е само за първата година, което пак си е добра оферта

Успех с обявата, sofob!
 
От: Домейн .сом - 5лв .....

Ами не, вчера регнаха домейн .сом за 3 години което е 15 лева :)

Но така или иначе мисля че 16.80 също е добра цена.......

Благодаря, успех и на вас в начинанията :)
 
От: Домейн .сом - 5лв .....

paypal, epay, 2checkout, банкоw път.

Да фактура с ДДС ставка издадена от Microinvest Fakturnik.
 
От: Домейн .сом - 5лв .....

Чудесно, може после да споделите на колегите във форума опита си :)
 
От: Домейн .сом - 5лв .....

Офертата е наистина изгодна.

Можете да прехвърлите домейна веднага когато пожелаете (няма значение колко дена са минали от регистрацията) в акаунта си на друг реселър на Directi (ResellerClub). Това съм го пробвал на практика (с други реселъри, но принципът е същия - не вярвам точно за този реселър да има ограничения). Обърнете внимание, че при прехвърлянето няма нужда да плащате никаква такса (ако става между реселъри на Directi)!

Разбира се е възможно и обикновеното прехвърляне с ключ, но тогава мисля, че има някакъв минимален срок след регистрацията и трябва да се плаща при новия доставчик на услуги такса за трансфер (при което се удължава с една година срока на домейна).

Единствения минус е, че фирмата, която ще приеме парите ви е българска, но не е голям проблем като се има предвид, че може веднага след плащането да прехвърлите домейните на друг реселър, който е фирма в някоя по-сериозна държава. Все пак кой ти дава домейн за 5 лева на година (и ако е вярно това, че може да се плати за няколко години напред пак на същата цена).

Надявам се, че това не е за сметка на фирмата, която ви продава домейна (подозирам, че има вероятност да го продава на загуба когато се плаща за повече от една година - на официалната страница на ResellerClub не виждам такива ниски цени).
 
От: Домейн .сом - 5лв .....

ResellerClub нямат такава оферта в момента от което предполагам, че си прав за това, че фирмата е на загуба.
 
От: Домейн .сом - 5лв .....

Имаха някакви промоционални условия, за тези реселъри, които направят локализация (превод на български) на системата им. Може това да се е случило :)
 
От: Домейн .сом - 5лв .....

не, просто продавам на загуба ......
 
От: Домейн .сом - 5лв .....

аз въпреки всичко не виждам проблема, че е БГ фирма ? (това го говорихме в друг форум май) ?
А и какво знчи по-сериозна фирма....годадди като иска паспроти сканирани и клуб щтуротии, да не мислите че това е нещо реално ....?
Със сигурност никоя Българска институция няма да и даде достъп до конфиденциални данни, правят го за да се правят на интересни.
Бтв ако говорим за свобода - в БГ е доста свободно в момента, ако си в УСА, идват която и да е агенция и без никакви доказателства под шапката на Патриотик Акт над Хомелан секюрити ти събират всичко...... а тука може да се разбравяш яко и да искаш някакви доказателства и етц.
 
Последно редактирано:

Горе