Домейн с pr2 !

От: Домейн с pr2 !

Имам един такъв въпрос
ПР-а губи ли се когато сменяш старбници в сайта или си остава на домейна. Например имам ПР=4 на www.businessmind.eu и смятам да мина на блог. Ще се запази ли ПР-а когато изтрия страниците?
 
От: Домейн с pr2 !

Ами аз купих преди доста време един домейн който беше PR3 след това горе долу месец и нещо не съм го пипал и нямаше задвижване в PR-то, после сложих един блог оставих го пак няколко месеца без да правя нещо по блога (нямах време) и след това го ползвах да тествам разни сайтчета.. мислех си, че PR-то е изчезнало но сега го гледам пак си е 3 :)

Демек мога да кажа, че ще ти се запази но все пак проучи по добре :)

ПП: Домейна е techn.org (който също се продава) :)
 
От: Домейн с pr2 !

Ако се пренасичи с редирект 301 към друг домейн каква ще е тежестта на връзките от този сайт. Експириментирал ли е някой?
 
От: Домейн с pr2 !

kuzmanin аз от сега да каже, че не съм :)

radev може и безплатно но трябва и да ти дам 2 снимки на хора които трябва да си заминат от този свят и това е с една дума цената на 4 калашника и 2 сака патрони :)

Това по горното беше шега да не ме нападате с оферти, че даже ще вземете по малко от 4 калашника за услугата ;)
 
От: Домейн с pr2 !

Ако се пренасичи с редирект 301 към друг домейн каква ще е тежестта на връзките от този сайт. Експириментирал ли е някой?
аз си правих такъв експеримент за редирект
Има ефект от това :)
 

Горе