Домейн туристическа насоченост!

webholding

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продава се домейн с туристическа насоченост,по-конкретно към зимните курорти.Домейн: borovec.bg,генерира трафик.(Полезно инфо: при търсене в търсачките,най-вече в гугъл информация за курорта Боровец се пише само думата "borovec",за тези които ме разбраха:wink:
-цена според интереса
 
От: Домейн туристическа насоченост!

:) не е ли с TS накрая боровец?
 
От: От: Домейн туристическа насоченост!

:) не е ли с TS накрая боровец?


Това не го ли разбираш:
Полезно инфо: при търсене в търсачките,най-вече в гугъл информация за курорта Боровец се пише само думата "borovec",за тези които ме разбраха.

Напиши и двата варианта в гугъл и..........
 
От: Домейн туристическа насоченост!

Имаш много добри домейни, обаче от тоя най много да изкочи некоя фафла. Базикам се. Успех в продажбата.
 
От: Домейн туристическа насоченост!

Става домейна,в гугъл за "borovec" има 4 980 000 резултата,един блог или сайт + малко SEO и ще се застане на първо място:wink:
 
От: Домейн туристическа насоченост!

а цената каква е?
а и това къде го видя? "гугъл за "borovec" има 4 980 000 резултата" че нещо не мога да се ориентирам
 
Последно редактирано:
От: Домейн туристическа насоченост!

При мен варират от около 900 000 до 3 000 000.
Тъй че може да ги вижда толкоз.
 
От: Домейн туристическа насоченост!

не,не ето това е жокер :D
месечно търсене (август)
borovets - 2 400
borovec - 4 400
боровец - 33100
;)
 
От: Домейн туристическа насоченост!

След като имаш латинската версия на домейна, можеш да си купиш и кирилската. До 24 октомври си е резервирана за теб. И един жокер от мен, понеже живея на Боровец, правилното е borovetz и е свободно за регистрация. Но от сайт няма никаква полза, защото почти никой не иска да рекламира. То тука западна в реалното, камо ли във виртуалното. Преди година имах домейн borovetz.us и кви ли опити не правих да развия някакъв сайт на него, но не се получи. Все пак друг може да се справи по добре :)
 
От: От: Домейн туристическа насоченост!

Според http://transliteration.mdaar.government.bg/trans.php
си в грешка.
Извинявам се на продавача за коментара.

Сори за оффа, обаче първо на всички табели е написано с tz и второ когато търсиш в гугъл с tz те пита дали не би да имаш впредвид боровец, докато ако търсиш с ts не пита. Така че, кое е правилното, транслитерацията дето почти не се ползва масово или .... Както и да е. Насрахме на човека темата.
 

Горе