Домейн .com цена от 4.50 $

saintbgbg

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Всеки прави черен петък ние правим черен понеделник цената на домейн .com е 4.50 $ цената ще е такава до 02.12 до 11.00 часа наше време.
ето линк към сайта:
http://domains-world.biz/
 
Последно редактирано:
От: Домейн .com цена от 4.50 $

Всеки прави черен петък ние правим черен понеделник цената на домейн .com е 4.50 $ цената ще е такава до 02.12 до 11.00 часа наше време.
ето линк към сайта:
http://domains-world.biz/

Колеги поради големия интерес тази промоция е удължаваме с още 24 часа валидна е до 02.12 до 11.00 часа наше време.
 
От: Домейн .com цена от 4.50 $

Промоцията е добра! Има и други промоции на разширения освен .com

Търсех нещо със swag за заглавие на ел. магазин. Всичко заето! Преди тва търсех една друга дума на английски, всичко регнато братче!

И се ядосах! :) И понеже съм полиглот, владея много езици, реших да проверя на цигански. :) Знам 3-4 думи на цигански и ги проверих. И трите са свободни! Значи:

www.sokersa.com
www.hasmukara.com
www.lasmagidjazmagi.com

са свободни! :)

Който иска може да ги регне! Особено тва: lasmagidjazmagi.com е уникално заглавие за музикален сайт!

Като ми дойде музата и набарам някое готино име, което ми трябва ще го регна няма проблеми!

Само да питам saintbgbg, след промоцията колко ще струва домейна?

Да не стане като в ГоДади. Ей ся поднових един за 17$. По курса на деня близо 31 лв. излиза. Та при тях промоцията доста солено ми излиза после!

Надявам се при вас после някакви по-народни цени да са!

Ще се възползваме от промоциите! Няма проблеми!

Всичко хубаво и успех!
 
От: Домейн .com цена от 4.50 $

Здравейте,
политиката ни е да държим възможно най-ниски цени за България , в момента с тези цени мисля че сме със сигурност и в топ 5 и в света. Няма да качваме цената двойно за 2-рата година ще я държим както основната в момента на преподновяване , в момента дори имаме промо домейн в областта .com за 3 години 18 $ миаля че това никой не го предлага със сигурност в България. А със сигурност цените ще са ни доста под ГоДади.
 

Горе