Домейн .dj ??

ghost

Member
Видях домейн .dj ИСКАМ ТАКЪВ !! :D в whois нищо не пишеше за този домейн освен, това :)

%NOTE: The registry for this domain name does not publish ownership
% records (whois records) in the standard format. This data
% represents the most likely status of the domain based on
% information provided by the Internet's domain name servers (DNS).

Да знаете нещо повече за тези домейни ?
 
От: Домейн .dj ??

Доколкото знам, са предназначени за физически и юридически лица на Република Джибути. Така че пътят от Африка до мечтан диджейски бранд опира до африкански ритми.
 
От: От: Домейн .dj ??

Доколкото знам, са предназначени за физически и юридически лица на Република Джибути. Така че пътят от Африка до мечтан диджейски бранд опира до африкански ритми.

Едва ли ще имам проблем да си взема, въпреки че не съм джибутин. Колкото до dj=disc jockey, не знам каква е връзката му с разширението на домейна освен еднаквото символно съчетание. ;)
 
От: Домейн .dj ??

Връзката е същата, както и при телевизиите, които се оказват върли почитатели на островите Тувалу.
 
От: От: Домейн .dj ??

Връзката е същата, както и при телевизиите, които се оказват върли почитатели на островите Тувалу.

Не телевизиите, а по-точно сайтовете за онлин гледане на такива, щото не знам за официален .tv сайт на която и да било 'по-читава' бг тел. например. :)
 
От: Домейн .dj ??

бе то и читав диджей не разчита на домейн от първо ниво, но пък си е допълнителна тръпка :)
 
От: Домейн .dj ??

мерси за инфото ама колкото и да ми се иска за сега няма да давам 130$ за 1 година поне :)
 

Горе