Продава се: Домейн + Twitter акаунт

emil_vlkv

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Домейн: ecogag.com
Активен до: 5/3/2016

+

Twitter: https://twitter.com/ecogag
Последователи: 1801

Домейнът е подходящ за забавен сайт, тип 9gag. В момента на него съм качил подобен tumblr блог. Twitter профилът върви заедно с домейна.
Цена: 20 $.
 
От: Домейн + Twitter акаунт

55 tweets & 1801 последователи. Доколкото виждам само 1 от 55-те tweets ти е retweet и може би няколко от тях са favorite.Да питам ли как си ги събрал тия 1801 последователи?
 
От: Домейн + Twitter акаунт

Имам четири Twitter акаунта с голяма аудитория, в които споделям профила с цел да получи последователи. Идеята за продажба на Twitter профилът е заради същото потребителско име заедно с домейна, а не толкова заради самия профил. Очевидно за 20 долара ще трябва тепърва да се развива и профилът и сайтът.
 
От: Домейн + Twitter акаунт

55 tweets & 1801 последователи. Доколкото виждам само 1 от 55-те tweets ти е retweet и може би няколко от тях са favorite.Да питам ли как си ги събрал тия 1801 последователи?

Какво очаквате да си купите за $20, билет до Луната ли? Какво значение има как са събирани, сметни си колко ти струва само домейна, ако го харесваш разбира се, а относно последователите като почнеш да ползваш акаунта дори и 10% да ти останат активни пак мисля ще си на кяр.....

Извинявам се на човека за спама, ай със здраве
 
От: Домейн + Twitter акаунт

Ако се продават стари твитър акаунти с фолоурс (годинка +), моля пускайте оферти на лично.
 
От: Домейн + Twitter акаунт

Домейнът и профилът са продадени.
Благодаря на всички колеги са проявения интерес. Модераторите може да затворите темата. :)
 

Горе