Дооформяне на статии, търся

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Не става въпрос за статия по зададена тема. Статиите които се предоставят на фрийлансъра, ще са завършени. Следователно не ме интересува уникалност, трябва ми художествено дооформяне. Това, което търся е човек които да ги "бутне" оттук-оттам като ги направи във възможно най-привлекателен за четене стил, без да изкривява смисъла.
Като за начало по 1 статия на всеки 3-4 дни.
Тематиката е свързана основно с:
Конспирации
Религия
Политика

п.с. Едит - крайният вариант на статията ми трябва на английски. Руски също е опция.
 
Последно редактирано:
От: Дооформяне на статии, търся

Препоръчвам ти за целта да се обърнеш към Брини, поради проверените й умения в художествените текстове. Все пак, тя е и професионален писател.
Линк - цък.
 
От: Дооформяне на статии, търся

Препоръчвам ти за целта да се обърнеш към Брини, поради проверените й умения в художествените текстове. Все пак, тя е и професионален писател.
Линк - цък.

Аз първо с нея се свързах. Но последно не ми е отговорила, защо - не знам.
Може би няма да е лоша идея, ако фрийлансърите имат нещо като портфолио, в случая с писане на статии, да се представят поне с една статия, която са писали, за да е ясно в какъв художествен стил пишат.
 
От: Дооформяне на статии, търся

Чух я следобед днес, в болничен е. Ще ти пише при първа възможност - тази вечер, ако е по-добре, или утре.
 
От: Дооформяне на статии, търся

Чух я следобед днес, в болничен е. Ще ти пише при първа възможност - тази вечер, ако е по-добре, или утре.
Началото на пролетта е болно време... пожелавам и да се оправя по-скоро.
 
От: Дооформяне на статии, търся

По нашият край на това му се вика "редактиране"...
 
От: Дооформяне на статии, търся

Пропуснал съм най-важното май, крайният вариант ми трябва на английски. Или на руски, също е опция. Точен съм, така да се каже и ако се разберем нещо, от моя страна няма да има проблеми.
 

Горе