1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Досега трансфер май не съм правил на домейни

Дискусията в 'Домейни' стартирана от AMOUN, Окт 30, 2009.

1. gshopov

gshopov Well-Known Member

Рег.:
    Ноем 24, 2007
    Съобщения:
    1,041
    Харесвания:
    34
    Точки:
    48
    Място:
    Sofia
    От: Досега трансфер май не съм правил на домейни

@happyslacker
    ще проверя пак но съм сигорен, че има 5 дни срок в който става трансфера или по-точно през този период може да се откажеш от трансфер на домейна
    след това чак го одобряват
    даже съвсем пресен случай преди няколко дни прехвърлиха домейни от суперхостинг към нас и при трасфера суперхостинг си изчаква определения за това време през което клиента може да се откаже от трансферa

ще си позволя да дам линк към колегите от суперхостинг където ясно пише че трансфера отнема 6 дни http://help.superhosting.bg/faq/7_129_bg.html
    Поздрави

2. happyslacker

happyslacker New Member

Рег.:
    Юли 14, 2007
    Съобщения:
    6,750
    Харесвания:
    382
    Точки:
    0
    Място:
    Слънчевата система

Аз съм правил трансфери за време от порядъка на часове (един-два-три часа може би, не съм засичал точно). Явно зависи между кои доставчици на услуги се трансферира.

3. Navigator

Navigator New Member

Рег.:
    Март 20, 2009
    Съобщения:
    20
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0

Кой е добър реселлер на Directi?

4. pepo_999

pepo_999 Well-Known Member

Рег.:
    Юли 29, 2012
    Съобщения:
    3,022
    Харесвания:
    108
    Точки:
    63

някой дали е пробвал да направи и дали е възможно трансфер на .eu към 000webhost и ако има какъв е начина

5. happyslacker

happyslacker New Member

Рег.:
    Юли 14, 2007
    Съобщения:
    6,750
    Харесвания:
    382
    Точки:
    0
    Място:
    Слънчевата система

За да ползваш безплатния хостинг на 000webhost не трябва да си трансферираш домейна при тях. Достатъчно е да си смениш настройките за DNS в контролния панел при регистратора на домейна. Имай предвид, че 000webhost трият акаунти и крадат трафик. Потърси с ключовата фраза 000webhost.com крадат трафик. Освен това лъжат афилиейтите си.

Ако търсиш безплатен хостинг може да пробваш този. Може да ми пишеш на лично съобщение ако има проблеми с него. Днес забелязах, че не показва съобщенията за грешка и оправих проблема (някой се беше пробвал да се регистрира, но не беше въвел качествена парола и системата не го регистрира). Ако има други проблеми пишете ми, ще ги оправя. Хостинга не инжектира реклами, не краде трафик. Но все пак не се знае на подизпълнителя какво ще му хрумне, така че не си хоствайте важните сайтове на него. Идеален е за сателити, защото IP адресите са различни на различните сайтове (на случаен принцип), така че един потребител да ползва различни IP-та за различните си сайтове. Някои доставчици на хостинг взимат купища пари за тази екстра (казват му "seo хостинг").

6. pepo_999

pepo_999 Well-Known Member

Рег.:
    Юли 29, 2012
    Съобщения:
    3,022
    Харесвания:
    108
    Точки:
    63

този който ми предлагаш надежден ли е - в смисъл ако го ползваш отгога, как дай едно линкче на лс на твой сайт който си качил там

Сподели страницата