Доставка от sportsdirect

От: Доставка от sportsdirect

Аз съм си поръчвал, но с колективна поръчка. Т.е смятат паунда за 2.40/2.50лв и безплатна доставка съответно :) Някой искат парите предварително - други не.
 
От: Доставка от sportsdirect

Идват за около седмица с DHL

Благодаря! Срока е ок. Аз мислех че ще е минимум 2 седмици. Пише минимална цена за доставка до България 8.33 L. И това горе долу си заслужава, в зависимост от поръчката. Иначе за по-малки поръчки е по-изгодно с българските доставчици.
 
От: Доставка от sportsdirect

Поръчвай си от БГ спортни магазини. Обзалагам се, че можеш да намериш тениски и анцужета на качеството на слейзинджър със същите пари и тук. Само дето при тази опция повече парички ще остават в България...
 
От: Доставка от sportsdirect

Като поръчваш от прекупвачи много ясно, че няма да намериш готина оферта. Също така имай предвид, че тези прекупвачи в 95% от случайте не плащат данъци и са в сивия сектор.

Доверявай се на истински бг магазини. Ако не го правим за къде сме тръгнали? Виждам, че предлагаш за 10 лева банер реклама, е да ама например индиеца предлага същото за 9 лева. Да отиде ли Иван да си прехвърли парите на индиеца или на теб?
 
От: Доставка от sportsdirect

Я кажете най-коректния посредник, че ми се поизносиха маратонките, а гледам че сега са на уникално прилични цени. Визирам 2/3 от тукашните, а тук имат 1-2 цвята, а там изборът е пълен.

Извинявам се на колегата, че му спамя темата.
 
От: Доставка от sportsdirect

Като поръчваш от прекупвачи много ясно, че няма да намериш готина оферта. Също така имай предвид, че тези прекупвачи в 95% от случайте не плащат данъци и са в сивия сектор.

Доверявай се на истински бг магазини. Ако не го правим за къде сме тръгнали? Виждам, че предлагаш за 10 лева банер реклама, е да ама например индиеца предлага същото за 9 лева. Да отиде ли Иван да си прехвърли парите на индиеца или на теб?


Аз подкрепям родната икономика, доколкото мога. А иначе всеки си гледа интереса, откакто се отвориха задграничните пазари. Кой откъдето намери за по-добре! Гледам тука във форума се дискутират и теми за хора, които поръчват и от Китай. А аз залагам на английските стоки, особено дрехи, заради доброто качество. По същата логика, ако на теб някой ти предложи по-изгодна реклама от моята, без значение от коя страна е имаш възможност да избереш по-доброто и по-евтиното.
 
От: Доставка от sportsdirect

Ако поръчвате от сайта, може да ползвате купони и излиза безплатна доставката или наполовина. Но често пъти купоните важат само при поръчки над 50-100 паунда.
Иначе за по-малки неща може да ползвате фирма посредник, тези са коректни sportsdirect.bg , имат и офис. За стока до 25 паунда взимат 3 паунда за доставка.
 
От: Доставка от sportsdirect

Ако поръчвате от сайта, може да ползвате купони и излиза безплатна доставката или наполовина. Но често пъти купоните важат само при поръчки над 50-100 паунда.
Иначе за по-малки неща може да ползвате фирма посредник, тези са коректни sportsdirect.bg , имат и офис. За стока до 25 паунда взимат 3 паунда за доставка.

Ама и ти се изказа. Купони има от дъжд на вятър, а за безплатна до тук още по-рядко. В момента няма никакви. За да съм съвсем конкретен до няколко дни ще си пускам поръчката и като гледам до 100 евро е 10 евро доставката, над 100 става 15 евро...С тая оферта 3 за 25 е същото като да си викнеш нещата директно от сайта. Да не говорим, че ако платиш с Маестро хваща еврото на 1.945-1.953 и при по-големи суми има значение.
 
От: Доставка от sportsdirect

А ако заговорим за качество.. От спортдирект каквото съм поръчвал винаги е качествено и издържливо.
От бг и маркови и не-маркови стоки съм взимал - всичкото боклук.
 

Горе