Доставчици на продукти и изделия / dropshipping

olipsss

New Member
Незнам дали тук е мястото (ако не се извинявам) търся производители или доставчици на продукти и изделия подходящи за онлайн магазин които биха могли да правят дроп шипинг. Интересуват ме всякакви продукти дрехи, обувки, аксесоари, продукти за лов и рибилов ... всичко общо взето родно производство или внос от русия, китай, турция подходящи само за мъже ... имам повече опи в търговията със стоки предназначени за мъже
 
От: Доставчици на продукти и изделия / dropshipping

Эдравей. Предлагам дропшип на електронни цигари. Ако те интересуват теэи продукти - пиши ми.
 
От: Доставчици на продукти и изделия / dropshipping

Незнам дали тук е мястото (ако не се извинявам) търся производители или доставчици на продукти и изделия подходящи за онлайн магазин които биха могли да правят дроп шипинг. Интересуват ме всякакви продукти дрехи, обувки, аксесоари, продукти за лов и рибилов ... всичко общо взето родно производство или внос от русия, китай, турция подходящи само за мъже ... имам повече опи в търговията със стоки предназначени за мъже

Здравей, Аз предлагам дропшипинг на бижута. Пиши ми на ЛС, ако те интересува.
 
От: Доставчици на продукти и изделия / dropshipping

Здравейте, извинявам се, ако пиша в погрешна тема.Ако админа прецени нека ми премахне или премести питането!Не става въпрос за дроп шипинг.Търся манерки, комплекти с манерка+чашки,запалка,лула и подобни(специално на джак даниелс)на едро.Търся някой, който има голям избор от продукти и държа да е вносител, а не прекупвач от някой склад.По-принцип такива аксесоари има в складовете за сувенири, но там има по 6-7 вида,но аз се нуждая поне от 10-15 вида комплекти,7-8 вида манерки, запалки тип зипо!Предварително Благодаря!
 
От: Доставчици на продукти и изделия / dropshipping

Здравейте, имам собствен онлайн магазин (www.universmag.bg) и си търся все още партньори предлагащи дропшипинг на разнородни продукти, защото такава е идеята на сайта, а именно универсален магазин. Моля, ако имате интерес пишете ми на ЛС с условията и продуктите.
 
От: Доставчици на продукти и изделия / dropshipping

mladpredpriemach Когато някой клиент купи няколко артикула от различни партньори как се оправяш с доставката ?
 
От: Доставчици на продукти и изделия / dropshipping

Здравейте,
И аз търся разнородни продукти на дропшипинг.
Поздрави!
 

Горе