Продава се: Доста сайтове на ниски цени

От: Доста сайтове на ниски цени

ами кажи какво инфо очакваш

прасто трупамнения
 
От: Доста сайтове на ниски цени

прасто трупамнения

Съвсем не, нов съм в тази сфера и искам да инвестирам малка сума, за да купя дадено сайтче, за да видя до колко мога да го развия с мойте (прекалено скромни) знания, относно техническата част за поддръжката на сайт. Казано с две думи - искам да се уча, а урока да не ми излезне много солен!
 
От: Доста сайтове на ниски цени

Посещения, от къде идват, колко са, редистрирани ли са с адсенс, имат ли приходи, ключови думи, до кога са платени хост+домейн, това е за което се сещам, ако дадеш друга информация която смяташ, че би ми била полезна няма да се разсърдя ;). Благодаря !
 
От: Доста сайтове на ниски цени

Посещения, от къде идват, колко са, редистрирани ли са с адсенс, имат ли приходи, ключови думи, до кога са платени хост+домейн, това е за което се сещам, ако дадеш друга информация която смяташ, че би ми била полезна няма да се разсърдя ;). Благодаря !
По-добре вземи си направи един твой сайт и се учи от нулата, вместо да се опитваш да инвестираш някаква минимална сума, а и да имаш след това големи очаквания без да си мръднеш пръста. Човекът продава 2 сайта на цена от 250 лв. взети заедно. Дава ти базите данни и архива с файловете, оттам нататък се оправяй, както можеш. Купуваш си хостинг, откъдето ти кефне, предоставяш им тия неща, дето са ти ги пратили по емейл или скайп, и те ще ги ги вържат да работят. После си ги развивай, както си знаеш и спрямо труда си ще получиш някаква възвръщаемост, съответно и печалба. Реших да отговоря вместо автора, но той ако има нещо да добави..
 
От: От: Доста сайтове на ниски цени

По-добре вземи си направи един твой сайт и се учи от нулата, вместо да се опитваш да инвестираш някаква минимална сума, а и да имаш след това големи очаквания без да си мръднеш пръста. Човекът продава 2 сайта на цена от 250 лв. взети заедно. Дава ти базите данни и архива с файловете, оттам нататък се оправяй, както можеш. Купуваш си хостинг, откъдето ти кефне, предоставяш им тия неща, дето са ти ги пратили по емейл или скайп, и те ще ги ги вържат да работят. После си ги развивай, както си знаеш и спрямо труда си ще получиш някаква възвръщаемост, съответно и печалба. Реших да отговоря вместо автора, но той ако има нещо да добави..

Благодаря много за отговора, все пак съм доста далече от големите очаквания, просто поне за сега нямам нужния капацитет да започна сайт от нула, за това искам да инвестирам в готов проект който да развивам. Проявявам интерес съм статии.ком и ако автора а и вие от форума продължавате да сте така отзивчиви и да отговаряте на тъпите ми въпроси :) с удоволствие бих го взел
 
От: Доста сайтове на ниски цени

Ами аз му писах, но ми направи впечатление, че задава въпроси, на които отговорите може да види и сам.

Ти имаш интерес да си продадеш стоката.
 
От: Доста сайтове на ниски цени

Ти имаш интерес да си продадеш стоката.

Да си призная - все ми е тая дали някой иска да ги вземе за тия пари. :)
Особено пък за статии.ком - за 50 лв. не знам с какви очаквания трябва да си.
Пуснах каквото имам и който е видял нещо интересно го е купил.
 
От: Доста сайтове на ниски цени

статиите що за 50 лева, че ти от 10 публикации ще вземеш повече
 

Горе