До 200$ месечно за писане на капчи

От: До 200$ месечно за писане на капчи

Обърнете внимание кой плаща за писането на капчи - Zombie Software Development (пише го на снимката на PayPal, показана по-горе).

Тези се подиграват с вас, имат ви за зомбита :)

Докато има индивиди, които се съгласяват да бачкат за такова смешно заплащане, ще има и тарикати, които ще им ползват услугите.
 
От: До 200$ месечно за писане на капчи

Решаването на капчи май е съвременният наследник на бъксовете. Трагедия...
 
Kакво търсеше тази тема в старт в инернет бизнеса? Това не е бизнес ли е ?

Това както беше смятал Булблогър в друга тема май няма да ви избие тока на компютъра
 
От: До 200$ месечно за писане на капчи

E отказвате хората, от всички трябва да има, нали като си пуснете SEO софтуерите ви трябват капчи че искате и евтино да са :)
 
От: До 200$ месечно за писане на капчи

Ебаси якото! Как да не напиша коментар в такава тема!

Ебаси, какви предприемачи има (говоря за тези, които са измислили "услугата"). Утре като стане демоде, сигурно ще предлагат на китайците и индийците да броят молекули въздух за тия пари :D

П.С. Коментарът да не се приема като заяждане - пиша го, за да става весело; лично аз много се посмях на горните постове :D
 
От: До 200$ месечно за писане на капчи

Използвам сайт, който заплаща писането на капчи. Заплащането е до 1.50$ на 1000 капчи и плащат, което е по-важното... Парите не са кой знае какво, но помага за развиването на рефлекси.

Това гори мозъчни клетки по-бързо, отколкото създава рефлекси. Изкараш ли 15$, си вече сертифициран идиот. Ходи вземи един desert eagle и се гръмни.
 
От: До 200$ месечно за писане на капчи

В гадните гугълски капчи има по две думи за 1000 капчи това са около 2000 думи или иначе казано около 4 прилични статии от по 500 думи - има смисъл да блъскаш капчи за толкова пари само ако мозъка ти е толкова затъпял че за същото време не можеш да напишеш 4 смислени граматически верни статии.
 
От: До 200$ месечно за писане на капчи

Щом изкарва пари и не мрънка какъв ви е проблемът ? Може да са малко, да е трудоемко и да не ви се струва смислено, но всеки тръгва от някъде. Доста хора в тоя форум са тръгнали от бъксове ...
 
От: До 200$ месечно за писане на капчи

наистина си е много работа за малко пари
 
От: До 200$ месечно за писане на капчи

Най-голямата глупост е това приятели. Аз даже си направих акаунт, мислих да сформиран екип от пакистанци и да ги мятам капчите. Ама ми дожаля за милите пакистанци...(и аз душа нося :p) пък и за $1-2 абсолютно не си заслужава. Оставете ги тия капчи на зомбитата без перспектива. Те са "stepping-stone", дето се вика, да научиш още една схема и дотам.
Поздрави.
 
От: До 200$ месечно за писане на капчи

Старичка е темата, но ако пуснете темата в БГ мамма ще има ентусиасти, и то поне със седмици цъкащи над "това".
 

Горе