Дропшипинг за чужбина на хард дискове?

ReminD

Well-Known Member
Дайте някакви предложения, без ALIEXPRESS, ако може да не са китайци, мерси
 
За какво ти е? Не се подлъгвай. Дисковете изобщо не вървят. Знам, че се пишат фермани за липси, пожари в заводи и кво ли не, но си е чиста спекула и клакьорство. Същото е и с паметите. Там даже вече знам в кой месец от година ще е макс цената и в кой ще е долу :) Но не си заслужава, трябва да работиш със зверски количества, което значи - зверски пазар и зверска пара. А дроп пък... оле-мале :)
 
Chia?
Пп. Сега видях, че си си го написал в таговете. Не е ли по-удачно наем на сървър или някакъв тип сторидж услуга, пък плотването на някакъв малък SSD?
Аз имам към 40TB свободни на едно място обаче до колкото виждам май хич няма да ми е достатъчно, освен ако не се закача към някой pool.
 
Последно редактирано:
Chia?
Пп. Сега видях, че си си го написал в таговете. Не е ли по-удачно наем на сървър или някакъв тип сторидж услуга, пък плотването на някакъв малък SSD?
Аз имам към 40TB свободни на едно място обаче до колкото виждам май хич няма да ми е достатъчно, освен ако не се закача към някой pool.

Е в пуул, то иначе сам няма смисъл

@madgooglebot искам да ги сложа в един store, част от крипто комюнити, то и HNT mining ( helium ) ( антените ) не се търсиха, пък са с 30 000 напред откъм preorders. Не ги слушай който ти обяснява, че нямало смисъл, пари капят от всичко, тука наскоро обясняваха, че 160 хаша не били много и нямало смисъл, на 300 вата енергия с 2броя 3060-тки GPU-та. В темата за биткойна ми заобясняваха как тока щял да бъде много пари.Копай си и не се занимавай, много ясно, че ще ти кажат че няма смисъл.
 
Последно редактирано:
Е в пуул, то иначе сам няма смисъл
Chia все още не може да бъде копана в pool. Има неофициален вариант през китайския Hpool, обаче риска не е малък. Това, което плотваш сега също няма да е съвестимо, когато излезе ъпдейта позволяващ pools. Може и да знаеш тия неща, но все пак да кажа.
 
Аз съм готов с 96TB за фарминг и 2x1TB NVMe в RAID0 за плотинг под наем.
Ъпдейта би трябвало да дойде в началото на Юни и според резултата ще решавам дали да купувам или да продължа да наемам.
 

Горе