Дропшипинг и Търговия на едро с IVON.bg ™

DonMakaveli

Well-Known Member
Здравейте,

IVON.bg предлага партньорство. За повече информация посетете линка

!!! За да кандидаствате пишете на нашия имейл: sales @ ivon . bg (без интервалите)

Поздрави!
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky
Здравейте,

Имаме възможност да предоставим експортен XML файл от IVON.bg, за да налеете 10 000 продукта във вашият онлайн магазин.

!!! За да кандидаствате трябва да имате стабилен уебсайт и ясна визия за развитие, които да изпратите на нашия имейл: sales @ ivon . bg (без интервалите)

Поздрави!

А не може ли сам да си взема файла от https://matterhorn-wholesale.com/ и да си го налея?

Всеки да избира от където му е удобно стоката е една и съща и на двете места. Зависи какво цели дали иска да печели повече като прескача една хълка от веригата и му остават повече пари или не му се занимава много много и взема стоката от автора на темата. И двата варианта са ОК зависимост от нуждите
 
Всеки да избира от където му е удобно стоката е една и съща и на двете места. Зависи какво цели дали иска да печели повече като прескача една хълка от веригата и му остават повече пари или не му се занимава много много и взема стоката от автора на темата. И двата варианта са ОК зависимост от нуждите
От всяка една маймунка на клончето (по веригата) се очаква да добавя някаква стойност за следващите маймунки. В случая не става ясно каква е - затова и попитах.

Например може въпросните 10к продукта да се предлагат на склад в България и да се спестява чакането от едиколкоси дни да дойдат от Полша. Леко ме съмнява да е така, но би било добра оферта.
 
Здравейте,

Имаме възможност да предоставим експортен XML файл от IVON.bg, за да налеете 10 000 продукта във вашият онлайн магазин.

!!! За да кандидаствате трябва да имате стабилен уебсайт и ясна визия за развитие, които да изпратите на нашия имейл: sales @ ivon . bg (без интервалите)

Поздрави!


Не разбирам. Как е дропшипинг, а пък е с комисионна?!
 
Не разбирам. Как е дропшипинг, а пък е с комисионна?!
Това е побългареният дропшипинг... откога им обяснявам, че това НЕ Е дропшипинг, ама не вдяват.

А ето как да става БГ дропшипинг за тия дето се чудят и искат все комисионни да предлагат:
-Имате стоката на склад
-Аз я продавам и генерирам товарителница от моята си фирма за колкото си искам пари (за колкото съм спазарил конкретния продукт)
-Изпращам тази товарителница до вас, вие я лепите и пращате продукта
-Изпращате ми фактура за цената на продукта, която сме се разбрали с вас

Ей тогава ще има бг дропшипинг...
 
Това е побългареният дропшипинг... откога им обяснявам, че това НЕ Е дропшипинг, ама не вдяват.

А ето как да става БГ дропшипинг за тия дето се чудят и искат все комисионни да предлагат:
-Имате стоката на склад
-Аз я продавам и генерирам товарителница от моята си фирма за колкото си искам пари (за колкото съм спазарил конкретния продукт)
-Изпращам тази товарителница до вас, вие я лепите и пращате продукта
-Изпращате ми фактура за цената на продукта, която сме се разбрали с вас

Ей тогава ще има бг дропшипинг...
Вариант 1: И парите които печелиш от една продажба как я наричаш? Нали това е същото.

Вариант 2: Другият вариант е пазаруване на едро.
 
Нищо не си разбрал :D
А прочети ли?

Често задавани въпроси за партньорство с онлайн магазин?


В: Имам онлайн магазин. Мога ли да работя с вас?

О: Да, можете да се свържете с нас, като ни покажете вашият проект и да обсъдим по кой начин бихте искали да работите с нас.



В: Имам право на избор?

О: Да, ние предлагаме два метода на работа? Единият е, когато ние обработваме и изпращаме вашите поръчки до клиентите ви. А другия начин е, когато изпращаме поръчките към вас.



В: Каква е разликата между двата начина на работа?

О: Първи вариант: Когато имате поръчка, а искате ние да я обработим и изпратим до вашия клиент, вие печелите 20% от стойността на поръчката. По този начин вие не се превръщате в собственик на стоката, нямате разходи по доставки, разходи по евентуално връщане и замяна на продуктите.

Втори вариант: Когато ние изпращаме поръчките към вас, вие се превръщате в собственик на стоката и поемате всички рискове изброени по-горе. При този вариант печелите 30%, т.е. ние ще ви изпращаме продуктите с 30% отстъпка.
 
Ако не го бях прочел нямаше да пиша. По скоро вие господине го прочетете и то не избирателно, както сте ми копнали тука, а целите условия.
Кое не ви е ясно?
Не ми даваш никакви проценти. Ако ще ти е по ясно. Да кажем стока за 50 лева, която я продаваш 20% тоя измислен комисиони. Да кажем ти търсиш 40 лв.
Значи на чист и прост български език, ти на мен като партньор ми обявяваш търсена от теб цена за еди кой си продукт 40 лв. Аз си го продавам ако искам за 50 ако искам за 150, след карщто клиента плати ти си взимаш 40те лева, а аз разликата, която може да е 10 лева, може да е 110 лева, това теб не те касае.... Точка...
Тука си писал нещо си от сорта да ми е найс онлайн магазина.
Първото, което е какво те интересува как ми изглежда магазина, дефакто ти и твоята фирма не би трябвало да сте на светло пред клиента, ако случайно те е страх, че някак си ще се изложил с твоята стока в някой си магазин. Другото, което е на база на какво ти ще ме оцениш? Да ти дам ли пример със не толкова добре изглеждащ сайт правещи стотици хиляди повече от сайт на Топ ниво....?
И другото, което е в разширено то описание за партньорство с вашият магазин(не това дето ти е удобно само да копираш тук, както в случая) чета, че мога да си продавам във ФБ и в така наречените сайтове за продажба на ненужни вещи, е тука вече си противоречите тотално. Значи от една страна моя сайт да е топ, а от друга страна мога в тия за ненужни и употребявани вещи да си продавам спокойно... WTF? Е ако пак не си разбрал, се предавам!
 
За първата част - какво печели партньора. Изречението след ''Да'' беше оформено грешно.. Коригирано е.

В: Мога ли да предлагам продуктите на по-голяма цена от обявената в сайта?
О: Да.

Кое не ви е ясно?
Не ми даваш никакви проценти. Ако ще ти е по ясно. Да кажем стока за 50 лева, която я продаваш 20% тоя измислен комисиони. Да кажем ти търсиш 40 лв.
Значи на чист и прост български език, ти на мен като партньор ми обявяваш търсена от теб цена за еди кой си продукт 40 лв. Аз си го продавам ако искам за 50 ако искам за 150, след карщто клиента плати ти си взимаш 40те лева, а аз разликата, която може да е 10 лева, може да е 110 лева, това теб не те касае.... Точка...

Прочети внимателно какво е описано в публикацията.
Никъде не пише за оценка на магазин. Този дропшип е за всеки, който иска да предлага продуктите на ivon.bg

  • Ваш сайт, онлайн магазин или блог.
  • Ако вече имате свой сайт или онлайн магазин, партньорството с нас ще доведе до увеличаване на предлагания от вас асортимент. Чрез експортен файл XML вие получавате над 11 000 продукта директно във вашия онлайн магазин с пълна синхронизация на наличност. Не се притеснявайте какво ще се случи, ако ваш клиент направи поръчка на ваша стока и стока, предлагана от нас – в този случай ще изпратим заявената стока към вас, като доставката над 150 лв. е безплатна, а вашата печалба ще бъде 30%.


Не се колебайте да се свържете снас независимо дали сте утвърден, или стартиращ бранд, загубил работата си, или търсещ допълнителни доходи. Дропшипингът е подходящ за всеки, имащ смелостта да преобърне кризата във възможност. Инвестирайте време и усилия единствено в създаване на блог, SEO и позициониране на страниците и магазина ви, маркетинг на съдържанието и добавена стойност, за да се отличите и достигнете върхове в бизнеса.

Тука си писал нещо си от сорта да ми е найс онлайн магазина.
Първото, което е какво те интересува как ми изглежда магазина, дефакто ти и твоята фирма не би трябвало да сте на светло пред клиента, ако случайно те е страх, че някак си ще се изложил с твоята стока в някой си магазин. Другото, което е на база на какво ти ще ме оцениш? Да ти дам ли пример със не толкова добре изглеждащ сайт правещи стотици хиляди повече от сайт на Топ ниво....?
И другото, което е в разширено то описание за партньорство с вашият магазин(не това дето ти е удобно само да копираш тук, както в случая) чета, че мога да си продавам във ФБ и в така наречените сайтове за продажба на ненужни вещи, е тука вече си противоречите тотално. Значи от една страна моя сайт да е топ, а от друга страна мога в тия за ненужни и употребявани вещи да си продавам спокойно... WTF? Е ако пак не си разбрал, се предавам!
 

Горе