Дропшипинг - как да следя наличностите?

От: От: Дропшипинг - как да следя наличностите?

Програмата е писана за мен от съквартиранта ми, по-принцип може да работи на всеки опънкарт, но не знам какъв ти е хмл файла, които ти предоставя доставчика. При теб ще е малко по-кофти, ако имаш качени вече много продукти, понеже когато се качва продукт се слага едно ID(взето от хмл-а файла) за да могат да бъдат match-вани по някакъв начин артикулите. Аз стартирах директно с тази програма и не беше проблем, когато добавям продукт да добавям и съответно ID, но ако имаш вече да кажем 1к продукти ще е много трудно да добавиш на всички id-то ръчно.
По-принцип е възможно да се пригоди/изработи по-твоите нужди, но не знам какво време ще има и със сигурност ще бъде след празниците :)

Лошото е, че досега съм вкарала ръчно над 500 продукта от бижутата и над 1500 книги. Нито един от моите доставчици няма xml. След празниците ще говоря с тях да направят нещо по въпроса. Пиши ми след Нова година за цени, фукционалности и т.н.
 
От: От: От: Дропшипинг - как да следя наличностите?

Лошото е, че досега съм вкарала ръчно над 500 продукта от бижутата и над 1500 книги. Нито един от моите доставчици няма xml. След празниците ще говоря с тях да направят нещо по въпроса. Пиши ми след Нова година за цени, фукционалности и т.н.

Аз щях да ти дам моята програма направо за да не го занимавам него и щеше да ти излезе 0 лв. За да стане трябва да се види хмл файла и ако е възможно да се измисли начин как да бъдат матчвани, по нещо друго, че ти си качила твърде много продукти. Предполагам, че ще го измисли как да стане, пиши ми като имаш хмл и готовнос да започнеш :)
 
От: От: От: Дропшипинг - как да следя наличностите?

Аз щях да ти дам моята програма направо за да не го занимавам него и щеше да ти излезе 0 лв. За да стане трябва да се види хмл файла и ако е възможно да се измисли начин как да бъдат матчвани, по нещо друго, че ти си качила твърде много продукти. Предполагам, че ще го измисли как да стане, пиши ми като имаш хмл и готовнос да започнеш :)

Честита Коледа на всички!
Windboy,
Ще ти пиша при първа възможност.
 

Горе