Дропшипинг на български аксесоари за баня с 20 години гаранция

tedkata_m

Well-Known Member
Здравейте на всички,

представяме ви възможност за дропшипинг на аксесоари за баня, произведени в България, с 20 години гаранция. От неръждаема стомана.

Това са:

закачалки, метални сапунерки, държачи за тоалетна хартия, четки за тоалетна, пръчки и халки за окачване на хавлии, полици, огледала и лед огледала и др.

Общо към 80 артикула.

Предлагаме ви фиксирана комисионна за вас в размер на 15 % от препоръчителната цена.


Какво ще направим ние и на какво да разчитате:

- Ще изпратим стоката до краен клиент вместо вас;
- Изплащане на вашите комисионни 1 или 2 пъти в месеца, без значение от натрупаната сума.
- Рекламация на стоката ако е необходима;
- Гаранционно обслужване от наша страна;
- Пълно съдействие и въпроси ако е необходимо.

Какво се иска от вас:

- при поръчка да ни изпратите артикула (кода на артикула) с цена, на която го продавате вие, плюс точен адрес на клиента: град, улица, номер, блок, апартамент, раб. място, фирма и т.н., три имена и мобилен телефонен номер. По желание на клиента може доставката му да бъде до офис на "Еконт";
- Ако искате можете да правите допълнителни отстъпки от вашите 15 % от препоръчителната цена;
- Можете да качите с 10 до 15 % препоръчителната цена на артикулите и така печалбата за вас става до 30 %.


Ние изпращаме продукта от наше име и превеждаме вашата печалба. Няма значение дали сте физическо или юридическо лице. Бизнесът е подходящ за онлайн магазини, офлайн магазини, фейсбук страници и каквото още се сетите.

При интерес от ваша страна ще изпратя пълният каталог с препоръчителните цени, плюс снимките на продуктите и описанията им.Всички артикули са с 20 години гаранция. Цените са с ДДС.

Каталогът върви заедно със снимки и е готов и удобен за качване във ваш онлайн магазин.

При интерес, пишете ми тук, на лично или на yordanov1978 (at) gmail.com
Добре е да ми изпратите ваш мейл, за да прикача каталога плюс изрязани снимки на бял фон - удобни за качване във ваш сайт или онлайн магазин.

Ще се радвам да работим заедно!

Поздрави: Теодор Йорданов

Ето някои снимки на артикулите:

2201.jpg

2202.jpg

2220.jpg

2240.jpg

2252.jpg

2303.jpg

2403.jpg

2501.jpg

9637.jpg

9639.jpg

9672.jpg

50702200.jpg

0622.jpg
 
Последно редактирано:
От: Дропшипинг на български аксесоари за баня с 20 години гаранция

Аз само да кажа като продавач на тези продукти, че са супер и си заслужават!
 
От: Дропшипинг на български аксесоари за баня с 20 години гаранция

Благодаря за оценката! Пишете ваш мейл на лично или тук, за да ви прикачам каталога и снимките, че са големи файловете.
Поздрави!
 
От: Дропшипинг на български аксесоари за баня с 20 години гаранция

Здравейте,
моля за каталог и снимки на мейл makedonski (at) ngs dot bg
Благодаря предварително
 
От: Дропшипинг на български аксесоари за баня с 20 години гаранция

Здравейте,
изпратих каталога на мейла ви. Поздрави!
 
От: Дропшипинг на български аксесоари за баня с 20 години гаранция

тедка , медицинските нещо не ми тръгнаха , може ли на емайла оферта за тези продукти ;) мерси [email protected]
 
От: Дропшипинг на български аксесоари за баня с 20 години гаранция

Здрасти, пращам го веднага, поздрави!
 
От: Дропшипинг на български аксесоари за баня с 20 години гаранция

Може ли и на мен ? [email protected]:)
 
Последно редактирано:
От: Дропшипинг на български аксесоари за баня с 20 години гаранция

Здравейте!

Моля, изпратете ми каталог с цени за аксесоарите за баня.

Благодаря предварително!
 
Последно редактирано:

Горе