Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

От: От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

При този принцип на работа вие трябва да ми издадете фактура за комисионните, които ви изплащам.

Той е над тези неща, ако ще работите с негово величество ще трябва да плащате и фактура да му издавате и туй то!
 
От: От: От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

Той е над тези неща, ако ще работите с негово величество ще трябва да плащате и фактура да му издавате и туй то!

И доказателство трябва да му давате, че това са бижута...
 
От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

Моля за повече информация - ЛС или triplehorn^abv.bg
 
От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

Здравей, аз също искам да ми изпратиш продуктите + цени на лс :)
 
От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

Моля изпратете файловете на [email protected]
Можете ли да гарантирате наличност на продуктите?
Ако даден продукт се окаже неналичен до колко време относително бихте могли да предложите доставка?
 
От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

Здравейте, интересувам се!
Подписва ли се договор, вас ли обявявам на сайта си като продавач, други ваши изисквания?
Поздрави

Sent from my Lenovo YT3-X50M using Tapatalk
 
От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

Здравейте, изпратете моделите за on-line магазин за българския пазар. Благодаря
 
От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

Изпрати ми инфо на продуктите + цени на лс
 
Здравейте,
Моля изпратете ми повече информация на [email protected]
Имам интерес към предлаганите от Вас бижута, макар и все още да нямам изграден онлайн магазин.
Смятам, че това би бил успешен старт за мен!
 
Здравейте,
аз също проявявам интерес.
Моля да ми изпратите на е-майл ( [email protected]) цени и продукти и да дадете по - подробна информация за вашите условия.
 
Здравейте

Когато имате време, моля да ми пратите съобщение с конкретни налични артикули и техните цени
 
Привет, колеги!

Предлагам дропшипинг на дамски бижута с кристали. Бижутата са внос, не са ръчна изработка.

Какво ще получите:
- около 200 налични модела към настоящия момент, като това включва колиета, обеци, гривни, пръстени и комплекти. Комплектите се доставят в кутийки, а останалите бижута - в кадифени торбички.
- цените на артикулите са между 15 и 60 лв.
- висококачествени снимки
- готов файл за импорт на всички артикули, който включва заглавия, описания и цени

Комисионни:
- 40% комисионна от стойността на всички артикули. При желание от ваша страна, бихте могли да редуцирате или увеличите цените на всеки артикул.
- изплащане на всички комисионни до 5-то число всеки месец по банков път

Доставка:
- доставката се осъществява с куриерска фирма Еконт. Ако желаете да предложите безплатна доставка на вашите клиенти, бих могъл да поема половината от транспортните разходи (средната обща сума по една доставка до офис е около 3,50 лв.)
- в случай, че клиент откаже да приеме пратката, транспортните разходи по връщането й са за ваша сметка

Можете да предлагате артикулите във ваш електронен магазин, Facebook страница, OLX.bg, Bazar.bg, няма никакво ограничение.

Предложението ми е отправено по-скоро към хора, които имат вече изградени канали за продажба.

Предлагам и високи търговски отстъпки при покупка на едро.

Моля всеки, който има въпроси и желае да разгледа моделите, да ми изпрати лично съобщение. Ще отговоря в рамките на деня.
Привет, колеги!

Предлагам дропшипинг на дамски бижута с кристали. Бижутата са внос, не са ръчна изработка.

Какво ще получите:
- около 200 налични модела към настоящия момент, като това включва колиета, обеци, гривни, пръстени и комплекти. Комплектите се доставят в кутийки, а останалите бижута - в кадифени торбички.
- цените на артикулите са между 15 и 60 лв.
- висококачествени снимки
- готов файл за импорт на всички артикули, който включва заглавия, описания и цени

Комисионни:
- 40% комисионна от стойността на всички артикули. При желание от ваша страна, бихте могли да редуцирате или увеличите цените на всеки артикул.
- изплащане на всички комисионни до 5-то число всеки месец по банков път

Доставка:
- доставката се осъществява с куриерска фирма Еконт. Ако желаете да предложите безплатна доставка на вашите клиенти, бих могъл да поема половината от транспортните разходи (средната обща сума по една доставка до офис е около 3,50 лв.)
- в случай, че клиент откаже да приеме пратката, транспортните разходи по връщането й са за ваша сметка

Можете да предлагате артикулите във ваш електронен магазин, Facebook страница, OLX.bg, Bazar.bg, няма никакво ограничение.

Предложението ми е отправено по-скоро към хора, които имат вече изградени канали за продажба.

Предлагам и високи търговски отстъпки при покупка на едро.

Моля всеки, който има въпроси и желае да разгледа моделите, да ми изпрати лично съобщение. Ще отговоря в рамките на деня.

Здравейте, моля за инфо и материали на onlinedrehite@аbv.bg
 
Привет, колеги!

Предлагам дропшипинг на дамски бижута с кристали. Бижутата са внос, не са ръчна изработка.

Какво ще получите:
- около 200 налични модела към настоящия момент, като това включва колиета, обеци, гривни, пръстени и комплекти. Комплектите се доставят в кутийки, а останалите бижута - в кадифени торбички.
- цените на артикулите са между 15 и 60 лв.
- висококачествени снимки
- готов файл за импорт на всички артикули, който включва заглавия, описания и цени

Комисионни:
- 40% комисионна от стойността на всички артикули. При желание от ваша страна, бихте могли да редуцирате или увеличите цените на всеки артикул.
- изплащане на всички комисионни до 5-то число всеки месец по банков път

Доставка:
- доставката се осъществява с куриерска фирма Еконт. Ако желаете да предложите безплатна доставка на вашите клиенти, бих могъл да поема половината от транспортните разходи (средната обща сума по една доставка до офис е около 3,50 лв.)
- в случай, че клиент откаже да приеме пратката, транспортните разходи по връщането й са за ваша сметка

Можете да предлагате артикулите във ваш електронен магазин, Facebook страница, OLX.bg, Bazar.bg, няма никакво ограничение.

Предложението ми е отправено по-скоро към хора, които имат вече изградени канали за продажба.

Предлагам и високи търговски отстъпки при покупка на едро.

Моля всеки, който има въпроси и желае да разгледа моделите, да ми изпрати лично съобщение. Ще отговоря в рамките на деня.
Здравейте, може ли да ми изпратите примерни модели?
 

Горе