Дропшипинг на реплики

Desi Milenova

New Member
Здравейте, търся дропшипинг на реплики! Търся първоизточник, а не друг дропшипър. благодаря :)
 
Тук е твоят човек.
 
Здравейте, търся дропшипинг на реплики! Търся първоизточник, а не друг дропшипър. благодаря :)

Какви реплики, защото репликите се наказват със затвор и глоби, доста години вече над 10 казвам, че репликите са тотално незаконни. Продавате ли реплики, ще ви хванат рано или късно и ще върнат години назад като история, после става много лошо, по-добре намерете дропшипинг на оригинали и има доста. Линк към дропшипинга: https://www.dress4less.bg/dropshipping/

Ето статия за репликите: https://kmeta.bg/откриха-ментета-на-световни-марки-в-ма/


Поздрави,
Станимир И
 
всъщност повечето модели не са реплики, незнам защо им викат така аххаха.
Реплика е ако е направено едно към едно.. повечето случаи се ползва марката , но не се ползва същия дизайн и вид на стоката.. някъв път се правят доста по яки модели отколкото марката може да си направи..
 
Благодаря ви! Да съгласна съм с факта, че реплика не е точната дума, защото се ползва само името на марката. Относно въпроса, че е наказуемо, да ясно ми е, продавам на дропшипинг такива стоки и съм наясно. Благодаря за предложението за дропшипинг на оригинални стоки, оценявам и ще го проуча.
 
Накзауемо ли е предлагането на дуплики? Трябва да е по-накзауемо ако предлагаш дубликати.
@Станимир И
 
@Blinky този пич не може ли да му се даде месец почивка от форума?
Няма един адекватен пост до тук.
Нямам, и няма и да имам. Така стоят нещата в Страната на Чудесата.
 
@Станимир И


това дали е оригинално? Май в България оригинални дрехи , освен ако не поръчваш от официалните им сайтове.. например adidas.com щото и тези в моловете ме съмняват да са оригинални...
 
@Станимир И


това дали е оригинално? Май в България оригинални дрехи , освен ако не поръчваш от официалните им сайтове.. например adidas.com щото и тези в моловете ме съмняват да са оригинални...
Човека облечен от-до с оригинали.
 
Човека облечен от-до с оригинали.

Аз не знам дали е реплика или не, нямаш право да продаваш реплики, ако това е реплика направи репорт към съответните органи и всичко ще си дойде на място. Продажбата на реплики на световни брандове е строго забранена в България и Евросъюз. Ако имаш здрав задник, продавай каквито искаш реплики, но доста хора вече изгоряха сериозно.
 
Аз не знам дали е реплика или не, нямаш право да продаваш реплики, ако това е реплика направи репорт към съответните органи и всичко ще си дойде на място. Продажбата на реплики на световни брандове е строго забранена в България и Евросъюз. Ако имаш здрав задник, продавай каквито искаш реплики, но доста хора вече изгоряха сериозно.
Не продавам нищо. Но ти си изряден. С. И. Нещо ми е познато.
 
gii.jpg
 

Момче, страхувам се, че си болен психически и имаш сериозни проблеми с главата. Вземи се лекува, кажи на вашите, че нещо не ти е добре и е хубаво да те закарат на психиатър, лошо, че в този форум доста имат нужда от психиатър.
 
Момче, страхувам се, че си болен психически и имаш сериозни проблеми с главата. Вземи се лекува, кажи на вашите, че нещо не ти е добре и е хубаво да те закарат на психиатър, лошо, че в този форум доста имат нужда от психиатър.
Добре, момиче.
 

Горе